Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Elmak
Hello Coffee
Iglotex
Belgium`s Best
Menos
Caffetea
Fanex
Sokołów
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Zmywarki do restauracji
Niezawodne i ekologiczne zmywarki do naczyń

Zobaczcie państwo:
Wymarzona zmywarka
Zmywarka idealna w każdej sytuacji
Zmywarki na indywidualne potrzeby
Ekspert od cięcia kosztów
Obsługa zmywarki
Rezultat zmywania i higiena

W dzisiejszym świecie doskonała jakość i niezawodność urządzeń jest podstawowym standardem działania producentów różnego sprzętu, opartego na wysokich technologiach. Ale to nie wszystko – zastosowane rozwiązania muszą być także przyjazne dla środowiska.
 
Obecnie nie wystarczy, że restauracja będzie się reklamowała jako najlepsza na świecie czy nawet najlepsza w mieście. Musi udowodnić, że tak jest w rzeczywistości. Nowoczesnych klientów może przyciągnąć do lokalu świadomość, że jego kadra dba o środowisko – w końcu dzisiaj niemal wszystko musi być ekologiczne.
 
Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Winterhalter – uznany od lat producent zmywarek. Nowatorskie rozwiązania problemów związanych ze zmywaniem naczyń sprawiły, iż firma przoduje na rynku hotelarskim, gastronomicznym, piekarniczym, ciastkarskim i przetwórstwa mięsnego.
W ostatnich latach firma Winterhalter poczyniła spore inwestycje zmierzające do zredukowania zapotrzebowania na energię, wodę, środki czyszczące i nabłyszczacze w zmywarkach przemysłowych. Wynikiem tych prac jest koncepcja IRT (intelligent resource technology) polegająca na tym, aby we wszystkich obszarach produktów opracowywać urządzenia, które przy zredukowanym zużyciu zasobów będą dostarczać najlepsze wyniki zmywania i jednocześnie dodatkowo chronić środowisko naturalne. Dzięki zmniejszonemu zużyciu energii zminimalizowana zostaje emisja dwutlenku węgla.
 
Winterhalter przykłada wagę do minimalnego zużycia materiału i najlepszej zdolności produktów do recyklingu. Głównym składnikiem zmywarek jest stal szlachetna 1.4301. Podzespoły z tworzywa sztucznego, elektroniczne i ze stali szlachetnej łatwo od siebie oddzielić, dzięki czemu zmywarkę po zakończeniu eksploatacji można wprowadzić do obiegu powtórnego przetwarzania odpadów.
Przy dużym nakładzie na prace rozwojowe, firma Winterhalter wykorzystuje optymalne materiały, idealnie dopasowane do funkcji, jakie mają spełniać. Najlepszym przykładem jest nowe eliptyczne pole mycia. Zostało świadomie wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym, które pod względem plastyczności i precyzji oferuje takie możliwości, których nie można uzyskać przy zastosowaniu stali szlachetnej.
 
Dzięki takim rozwiązaniom zmywarki serii UC posiadają ponadprzeciętną żywotność, a jak potwierdził niezależny instytut badawczy LGA w Niemczech, w szeregu testów ze zmywarkami innych producentów, w klasie zmywarek podblatowych seria UC osiąga najlepsze rezultaty zmywania. Ogromne znaczenie ma również wydajność pracy zmywarek. Dokładnie wyczyszczone naczynia, których nie trzeba dodatkowo polerować – to niższe nakłady pracy – a więc niższe koszty dla restauracji czy hotelu.
 
W czym tkwi sekret zmywarek firmy Winterhalter? Otóż jeden pracownik jest odpowiedzialny za kompletną maszynę oraz finalne zabezpieczenia jakości. To wymaga poczucia odpowiedzialności i tym samym identyfikacji z produktem. Dzięki temu liczba błędów jest mniejsza, a jakość wyższa.
Zmywarki Winterhalter są ponadto łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Aby wyczyścić pola mycia, można je wyjąć za pomocą dwóch przycisków, jedną ręką, bez dodatkowych narzędzi. Wszelkie komponenty systemu filtracji ługu można osobno zdemontować i przepłukać wodą.
 
W pielęgnacji zmywarek pomagają użytkownikom same urządzenia. Różne wskazówki z ekranu dotykowego zapewniają stałą konserwację. W ten sposób są np. automatycznie sygnalizowane okresy konserwacji lub wykonany program do odkamieniania, który dba o czyszczenie wnętrza zmywarki. Zarządzanie błędami umożliwia szybkie rozpoznanie i usunięcie zakłóceń.
 
Urządzenia firmy Winterhalter łatwo się także serwisuje. Przednia obudowa, którą w prosty sposób można zdemontować i pojedynczo zdejmowane ścianki boczne pozwalają na swobodny dostęp do przestrzeni technicznej zmywarki. Dzięki automatycznej diagnostyce błędów i programowi urządzeń wykonawczych (program kontrolny dla komponentów elektrycznych) przyczyny usterek można szybko rozpoznawać i usuwać. Rzeczywiście seria UC charakteryzuje się krótkimi okresami serwisowymi.

Winterhalter Gastronom Polska
ul. Trakt Brzeski 62B
05-077 Warszawa-Wesoła
tel. (022) 773 25 52
fax. (022) 773 33 03
e-mail: winterha@winterhalter.com.pl
www.winterhalter.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.



 Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Rational Robot - Coupe Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Krosno Uzdrowisko Wysowa S.A. Nektar Natura Zakłady Chemiczne EmiChem P.P. M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Artek Secpol
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000