Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
20.07.2024
sobota
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Urządzenia POS - usprawnienie obsługi zamówień w restauracji


Mistrzowie w kuchni, produkty od najlepszych regionalnych dostawców, menu skonstruowane zgodnie z foodcostem restauracji, stylowe wnętrze i wystój to tylko niektóre elementy, jakie składają się na finalny sukces danej gastronomii. Esencja tkwi jednak w czymś, co na pierwszy rzut oka wydaje się błahostką, a bez niej po prostu lokal nie istnieje, a Twoi goście wychodzą. Tak, to Twoi kelnerzy i cała obsługa restauracji. Aby współpraca między nimi przebiegała płynnie wystarczy dobre zarządzanie i sprzęt, który usprawni ich prace.
 
Goście odwiedzający waszą restaurację oczekują od kelnera nie tylko znajomości proponowanych dań, ale możliwości ich modyfikacji i szybkiej realizacji zamówienia. Nikt nie lubi czekać, gdy jest głodny, a odpowiednio wdrożony system usprawni pracę każdego zespołu.
 
 
Kitchen Display System K1-101 o przekątnej 21.5″ oparty o system Android 7.1 iMin to niezastąpiony pomocnik w Twojej restauracji. Znakomity design, metalowa rama z dużym ekranem HD, który wyświetla więcej treści, a obrazy są krystalicznie odwzorowane. Urządzenie to charakteryzuje się dosyć długą żywotnością, wytrzymałą konstrukcją przeciwpyłową oraz przeciwzakłóceniową. Zewnętrzna antena WiFi 2.4G, Bluetooth 4.2 oraz 100M Ethernet daje nieskończone możliwości sieciowe. Pracownicy mają pełny monitoring procesu zamówienia. W zależności od oprogramowania – automatyczne sortowanie zamówień, alerty, efektywna identyfikacja fałszywych i pominiętych zamówień, dzwonek przypominający. Kucharz może przyjmować zamówienia za pośrednictwem KDS oraz uzupełniać informacje odnośnie przygotowywania posiłku. Dzięki temu cały proces jest przejrzysty, co finalnie wpływa na satysfakcję klienta, a także odciąża obsługę kelnerską.
 


Okres pandemii pokazał jak ważna jest również bezpieczna obsługa. Dla restauracji, w której zmówienia można dokonać samemu świetnym rozwiązaniem będzie Kiosk BIGPOS®. To zupełnie nowy samoobsługowy kiosk dla restauracji szybkiej obsługi. Dzięki modułowej obudowie zapewnia łatwą instalację i konserwację elegancki wygląd. Obudowa BIGPOS jest bardzo kompaktowa – głębokość tylko 18cm, a ekran o przekątnej ekranu 27″. Może być rozbudowany o wiele opcji: dysk, drukarka POS niefiskalna, drukarka fiskalna Posnet Thermal HD, czytnik kart płatniczych, skaner kodów kreskowych 1D/2D, kamera, kaner MSR, skaner SCR, czytnik NFC, zestaw do montażu naściennego, głośniki, WiFi, a także o opcje indywidualne (na zapytanie). Oferujemy kiosk BIGPOS jest dostępny w 3 wersjach:
  • stojącej na podłodze
  • stojącej na blacie
  • wiszącej.

 

 

 

Wciąż dajesz swoim kelnerom długopis i notes? Zastąp je nowoczesnym mobilnym terminalem płatniczym M2. Jego obudowa została zaprojektowana pod odpowiednim kątem, tak aby umożliwić wygodne skanowanie kodów. Duży komfort pracy daje również możliwość szybkiego wpisywania zamawianych produktów, a opcjonalny moduł NFC może być zastosowany np. do kart lojalnościowych. Na terminal M2 Pro z opcją NFC można zainstalować między innymi:
  • aplikację płatniczą - przyjmowanie płatności kartą zbliżeniową lub telefonem
  • w przyszłości wirtualną kasę fiskalną.
Sam w sobie terminal M2 nie jest terminalem płatniczym – serwisowanie tego urządzenia jest więc dużo prostsze. Zakup terminala na własność powoduje zmniejszenie kosztów (brak opłaty miesięcznej za wynajem.
 
 
Dodatkowym pomocnikiem w Twoim lokalu może okazać się terminal POS i drukarka kuchenna czy fakturowa. Terminale POS J-200, S-200, G-200 posiadają wielodotykowy pojemnościowy (PCAP), z możliwością poziomego lub pionowego montażu (tryb kiosku). Z pewnością zmieści się wszędzie ze względu na 2 różne lokalizacje portów I/O, co ułatwi jego instalacje. Terminale POS zoptymalizowane są pod system Windows 10 i mają możliwość dostosowania jasności do 350cd/m2.
Ze względu na bardzo dobry stosunek parametrów do ceny, na uwagę zasługuje model G-200 oparty o silny procesor J4125; oferowany w dwóch wersjach pamięci - 4GB i 8GB.
 
Przy druku paragonów, zamówień, faktur czy raportów pomoże kompaktowa drukarka VLINE80-2 z automatycznym ucinaczem papieru oraz brzęczykiem powiadamiającym o wydruku. Drukuje tekst, grafikę oraz kody kreskowe – w rozdzielczości 203 DPI.
 
 
Pozostałe rozwiązania dla gastronomii, jakie proponuje firma CompArt International to 2D umożliwiające odczyt z tradycyjnych nośników jak również z telefonów komórkowych:

Firma CompArt International to dystrybutor światowych producentów elektroniki. W jej ofercie znajdą Państwo: drukarki termiczne (uniwersalne, POS, etykiet, samochodowe) i drukarki igłowe, terminale POS, skanery kodów kreskowych oraz kioski bezobsługowe.

Więcej informacji na stronie: www.compart.pl
 
CompArt International
Hetmańska 35
04-305 Warszawa
tel.: 22 610 85 27
e-mail: info@compart.pl
www.compart.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Heinz Polska Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000