Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
21.05.2024
wtorek
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Rational
Robot - Coupe
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Ranking kuchenek gazowych do 1500 zł


Planujesz wymienić kuchenkę i hołdujesz tradycyjnym rozwiązaniom? Sprawdź najlepsze modele gazowe. Wiele osób sądzi, że kuchenki gazowe i gazowo-elektryczne to taki sam sprzęt. Tymczasem ciągle możesz kupić modele, w których piekarnik nie jest elektryczny, a gazowy! Zobacz najchętniej kupowane sprzęty tego typu i zdecyduj, czy to opcja dla ciebie.
 

Kuchenka gazowa a gazowo-elektryczna - czym się różnią?

Zanim przejdziemy do przeglądu kuchenek gazowych, dobrze usystematyzować pojęcia. Kuchnia gazowa to taka, w której oprócz płyty na gaz, gazowy jest również piekarnik. W najpopularniejszych w polskich domach kuchniach gazowo-elektrycznych również znajdziesz płytę na gaz, ale piekarnik działa na prąd!

To drugie rozwiązanie uchodzi za nowocześniejsze, bezpieczniejsze, łatwiejsze w obsłudze. Nic dziwnego, że kuchenki gazowo-elektryczne niemal całkowicie wyparły kuchnie gazowe. Mogą one ciągle sprawdzać się tam, gdzie trzeba liczyć się z przerwami w dostawie prądu - jest za to dostęp do gazu. Po kuchnie gazowe mogą też sięgać tradycjonaliści, przyzwyczajeni do funkcjonujących od lat rozwiązań.
Dużą zaletą kuchni gazowych jest również ich niska cena. To jedne z najtańszych sprzętów do gotowania i pieczenia.
 
Jak widzisz, mogą być sytuacje, gdy kuchnia gazowa będzie racjonalnym wyborem. Jeśli jednak to kryterium ceny ma odgrywać decydującą rolę, lepiej dopłacić i kupić sprzęt gazowo-elektrycy. W perspektywie nadchodzących lat to zdecydowanie lepsza inwestycja.

Czym się kierować, wybierając kuchenkę gazową?

Kuchnie gazowe to sprzęty o podobnej specyfice działania. Dlatego dobrze zwrócić przede wszystkim uwagę na wielkość urządzenia, jego pojemność i wygodę sterowania. Porównując poszczególne modele, przyjrzyj się uważnie:
•    wymiarom urządzenia;
•    pojemności piekarnika;
•    wygodnemu sterowaniu;
•    liczbie i rozmieszczeniu palników;
•    udogodnieniom czyszczenia piekarnika - np. przez zastosowanie odpowiedniej emalii;
•    aspektom wizualnym urządzenia.
 
Czy w budżecie do 1500 zł znajdziesz satysfakcjonujące propozycje? Zobacz polecane modele!

Kuchnie gazowe do 1500 zł?

Za 1500 zł kupisz bez problemu kuchenkę gazowo-elektryczną. To znacznie lepszy wybór, jeśli zależy ci na wygodzie użytkowania i szerokich możliwościach, jakie daje nowoczesny sprzęt. Jesteś zdecydowany jednak na kuchnię gazową? Zobacz najlepiej oceniane modele!

•    AMICA 58GGD5.43HZpMsNQ(Xx) - 50-centymetrowa kuchenka w modnym kolorze Inox. Pojemność piekarnika to 64 litry. Łatwo go doczyścisz - to zasługa zastosowania emalii łatwoczyszczącej Easy Clean. Warto podkreślić szereg zabezpieczeń, z chłodnym frontem na czele. Za perfekcyjne dopieczenie potraw z każdej strony odpowiada technologia Równomierne Pieczenie. Znajdziesz tu również elektryczny rożen obrotowy!

•    AMICA 58GGD1.23ZOFPW - dobrze oceniany model o szerokości 50 cm. Pojemność piekarnika to 58 litrów. Jak w poprzednim modelu, łatwo zadbać o domycie urządzenia po pieczeniu dzięki odpowiedniej emalii łatwoczyszczącej. Znajdziesz tu podobne rozwiązania, na czele z równomierną cyrkulacją powietrza wewnątrz piekarnika - tak, by wszystkie potrawy były perfekcyjnie wypieczone.

•  MPM MPM-51-KGF-21 - tym razem propozycja innego producenta. Sprzęt ma szerokość 50 cm, pojemność piekarnika to 52 litry. Emalia łatwoczyszcząca pomoże w usunięciu zabrudzeń powstałych w trakcie pieczenia. Urządzenie doskonale się prezentuje i będzie dobrze wyglądać w kuchni urządzonej w jasnych kolorach.

Jaką kuchenkę wybrać? Nowocześniejsze kuchenki gazowo-elektryczne zdominowały rynek. Możesz jednak sprawdzić kuchnie gazowe w sklepie MediaMarkt, by znaleźć najlepszą propozycję do 1500 zł.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000