Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
21.05.2024
wtorek
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Nowe zmywarki Winterhalter w Domu Pielgrzyma w Licheniu


Dom Pielgrzyma Betlejem w Licheniu co roku gości setki tysięcy osób. Jako miejsce przyjmujące pielgrzymki z całego świata musi sprostać wysokim standardom w wielu aspektach, w tym również gastronomii. Oferując usługi na tak dużą skalę, kierownictwo Domu stanęło przed wyzwaniem utrzymania najwyższych standardów higieny przy obsłudze wielkiej ilości naczyń.

W Domu Pielgrzyma znajdują się całorocznie otwarte restauracja i kawiarnia, które wspólnie są w stanie pomieścić niemal pół tysiąca gości. Restauracja oferuje dania przygotowywane na miejscu, oparte na menu tradycyjnej kuchni polskiej. Odwiedzający także mogą skorzystać z pełnego wyżywienia (śniadania, obiady, kolacje, obiadokolacje). Tuż obok recepcji Domu Pielgrzyma znajduje się kawiarnia na ponad stu gości. To idealne miejsce do odpoczynku przy kawie, deserach i lodach, którymi chętnie raczą się pielgrzymi po trudach zwiedzania sanktuarium.

Zróżnicowane menu oferowane przez restaurację i kawiarnię wymaga różnorodnych naczyń. Nic dziwnego, że w Domu Pielgrzyma potrzebne było profesjonalne rozwiązanie usprawniające zmywanie. Widząc rosnące wymagania i chcąc utrzymać satysfakcję gości na najwyższym poziomie, kierownictwo placówki podjęło decyzję o zainwestowaniu w profesjonalne zmywarki gastronomiczne do naczyń. Po analizie rynku, wybór padł na zmywarki Winterhalter – markę o globalnej renomie, znanej ze swojej niezawodności i jakości mycia.

Licheński Dom Pielgrzyma zdecydował się na zakup zmywarki UF-M Energy (rekomendowanej do przyrządów kuchennych, garnków i tac) oraz kompaktowej zmywarki z transportem koszowym, CTR MM+M Energy, dostosowanej do różnego rodzaju naczyń. Sprzedaż zmywarek odbyła się przy współpracy z autoryzowanym partnerem Winterhaltera, firmą Gastro-Serwis. Jak mówi jej przedstawiciel, Dawid Wąż: instalacja nowych zmywarek odbyła się sprawnie, a personel szybko przyswoił niezbędną wiedzę z zakresu ich obsługi.
Od momentu instalacji zmywarek Winterhalter, kierownictwo Domu Pielgrzyma zwróciło uwagę, że naczynia, na których serwowane są posiłki, mają wyjątkowy połysk, co zostało zauważone przez gości.

Teraz, w sezonie letnim, dzięki inwestycji w zmywarki Winterhalter, kawiarnia i restauracja mogą obsłużyć jeszcze większe ilości naczyń w krótszym czasie  – mówi ks. Tadeusz Stryczek MIC, ekonom Domu Zakonnego Księży Marianów w Licheniu. Wyposażenie domu w zmywarki pozwoliło na sprawniejsze zarządzanie serwisem gastronomicznym, nawet w szczytowych momentach. Pomimo początkowych kosztów zakupu, widać mniejsze zużycie wody i prądu. Z pewnością w czasie oszczędność będzie rosnąć – dodaje duchowny.

W kontekście wciąż odczuwalnych skutków pandemii COVID-19, inwestycja w zmywarki zapewniające najwyższą jakość higieny, ma ogromne znaczenie dla miejsc, przez które dziennie przewija się kilkaset osób. Inwestycja w zmywarki Winterhalter przyniosła Domowi Pielgrzyma w Licheniu także inne korzyści. Zwiększona efektywność, oszczędność, a przede wszystkim wysoki standard czystości naczyń przekładają się na satysfakcję gości i utrzymanie doskonałej reputacji miejsca.

Ponieważ jednak zakup zmywarki (a co dopiero dwóch) to duży koszt, marka Winterhalter proponuje usługę długoterminowego wynajmu. Takie rozwiązanie pozwala wyposażyć biznes w najnowocześniejszy sprzęt zmywający bez konieczności angażowania dużych zasobów finansowych. W przypadku skorzystania z tej usługi wynajmujący dysponuje wysokiej jakości sprzętem, bez potrzeby jego zakupu. Umowę podpisuje się na określony czas, ze stałą ratą. Po jej zakończeniu można (choć nie trzeba) wykupić sprzęt po preferencyjnej cenie. Więcej informacji o możliwościach urządzeń można znaleźć na stronie: www.wynajmijzmywarke.pl.


Chcesz wyposażyć swój lokal w zmywarkę Winterhalter bez inwestowania? To bardzo proste! Wybierz model zmywarki lub skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który bezpłatnie doradzi, jaka ze zmywarek będzie idealna dla Twojego biznesu. Następnie przyjedzie do Ciebie, aby sprawdzić techniczne możliwości i wszystko dokładnie zaplanować. Zaletą jest też brak formalności, a co za tym idzie szybkość transakcji – szereg dokumentów zastępuje jedna umowa z producentem. Pozostało jeszcze tylko wybrać okres na jaki chcesz wynająć urządzenie, a zespół techniczny zainstaluje zmywarkę w Twojej kuchni i spersonalizuje ją bezpośrednio do Twoich potrzeb.

Od teraz nie musisz martwić się już o czystość naczyń w swojej restauracji. Profesjonalnie zadba o nią Twój nowy członek załogi w postaci zmywarki Winterhalter – specjalisty w branży komercyjnych systemów zmywania.

Więcej informacji na stronie www.wynajmijzmywarke.pl


Winterhalter Gastronom Polska Sp. z o.o.
ul. Krajobrazowa 2
05-074 Wielgolas Duchnowski
tel.: 22 773 25 52
e-mail: biuro@winterhalter.com.pl
www.winterhalter.com.pl

 

 

 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Heinz Polska Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000