Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
21.05.2024
wtorek
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Czy darmowa muzyka w lokalu gastronomicznym jest możliwa? Cztery korzyści z mobilnej szafy grającej w lokalu typu bar i restauracja


Muzyka w tle jest skutecznym narzędziem pomagającym lokalom takim jak bary, kawiarnie, restauracje i siłownie zapewnić niesamowite wrażenia klientów i kształtować tożsamość marki. Jednak w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku lokale powinny szukać nowych, dodatkowych sposobów na zaangażowanie swoich gości.
 

Integracja mobilnej aplikacji szafy grającej jest jednym z pojawiających się trendów w tworzeniu wspaniałej atmosfery i zwiększaniu satysfakcji klientów. W rzeczywistości cyfrowa szafa grająca to aplikacja, która pozwala użytkownikom wybierać ulubione utwory z dużej biblioteki muzyki na smartfonach. Szafa grająca łączy się z systemem dźwiękowym przez Bluetooth lub Wi-Fi i odtwarza utwory wybrane przez gości.

W tym artykule odkryjesz główne zalety mobilnej szafy grającej dla Państwa firmy. Zacznijmy od początku.

Jakie korzyści przyniesie korzystanie z aplikacji szafy grającej?

1. Wzrost przychodów

Wzrost przychodów jest bez wątpienia głównym celem każdej firmy. Mając możliwość zamówienia muzyki, goście zostają dłużej i wydają więcej na twoje usługi. Co więcej, zarabiasz na zamówieniach ścieżek dźwiękowych.

Chociaż trudno jest podać dokładny szacunek wzrostu przychodów z mobilnej szafy grającej ze względu na różne czynniki, niektóre badania sugerują, że może ona przyczynić się do wzrostu przychodów o 10% - 30%. Inny raport mówi, że miejsca publiczne korzystające z aplikacji jukebox doświadczyły 15% wzrostu obrotów przy stolikach, co pozwala im obsługiwać więcej klientów i generować dodatkowe zyski.
 


2. Lepsze zaangażowanie klientów

Możliwość znacznego zwiększenia zadowolenia klientów jest jedną z głównych zalet korzystania z aplikacji szafy grającej w biznesie. Reprezentujące fizyczne maszyny, tradycyjne szafy grające wymagają od ludzi wstawania i zamawiania muzyki.

Co więcej, zajmują one miejsce i są ograniczone do wyboru muzyki. Jednak dzięki aplikacji jukebox klienci uzyskują dostęp do obszernej biblioteki utworów, obejmującej wiele gatunków i epok.

Konsumenci są bardziej skłonni pozostać dłużej i kupować więcej, gdy czują się szczęśliwi i rozbawieni. Według ankiety przeprowadzonej przez Buzztime, lokale z aplikacjami jukebox odnotowały 20% wzrost retencji klientów i imponujący 30% wzrost przychodów.

3. Pozytywny wizerunek marki

Każdy lokal stara się wyróżnić z tłumu, a zapewnienie spersonalizowanej muzyki może odegrać kluczową rolę w tworzeniu wyjątkowej atmosfery. Aplikacje Jukebox pozwalają lokalom dostosować swoje playlisty muzyczne do klimatu i preferencji grupy docelowej.

Na przykład modna kawiarnia skierowana do młodych profesjonalistów może mieć aplikację muzyczną Jukebox z mieszanką indie-popu i alternatywnego rocka, podczas gdy przytulna rodzinna restauracja może zdecydować się na rozwiązanie Jukebox z wyborem kojącego jazzu i klasycznych hitów.

Oferując spersonalizowane wrażenia muzyczne, będziesz w stanie stworzyć silną więź emocjonalną ze swoimi gośćmi i kształtować tożsamość marki, prowadząc do zwiększenia lojalności klientów i pozytywnych opinii.
 


4. Alternatywa dla muzyki na żywo i DJ-ów

Wiele lokali, takich jak bary i restauracje, organizuje występy na żywo z DJ-ami i artystami, aby zachwycić swoich klientów. Jednak nie wszystkie lokale mogą sobie pozwolić na tego typu rozrywkę lub szukają alternatywy, aby obniżyć koszty. Ponadto, czasami wszyscy muzycy mogą być zbyt zajęci, aby przyjść do twojego lokalu.

Dlaczego Moodby jest świetną mobilną szafą grającą?

Moodby to mobilna aplikacja szafy grającej dla firm, która umożliwia klientom zamawianie ulubionych utworów podczas spędzania czasu w swoim lokalu. Szafę grającą można pobrać z App Store i Google Play.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji jukebox, należy zainstalować Moodby Play, usługę kuratorską muzyki B2B, która oferuje miliony utworów, ponad 500 spersonalizowanych stacji, liczne listy odtwarzania skompilowane przez profesjonalnych DJ-ów, filtr wyraźnych tekstów, dostęp z dowolnego urządzenia i brak reklam. Co więcej, Moodby Play może działać bez połączenia z Internetem. 
 
Będąc częścią ekosystemu, szafa grająca Moodby pozwola uzyskać udział z każdego zamówionego utworu. W ten sposób uda ci się zwiększyć przychody, a zadowolenie i utrzymanie gości będzie również wyższe.

Aplikacja szafy grającej daje pełną kontrolę nad muzyką. Na przykład, będziecie mógli wybrać odpowiednią stację, aby ograniczyć utwory, które goście mogą zamówić, aby uniemożliwić im zamawianie tych samych utworów lub kompozycji, które nie pasują do atmosfery.

Jeśli chcecie stworzyć zachwycającą atmosferę i pozytywnie wpłynąć na decyzje zakupowe poprzez odtwarzanie dostosowanej muzyki, zapraszamy do przyłączenia się do Moodby Play. Rozpocznij 30-dniowy bezpłatny okres próbny!

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000