Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Stwórz unikalne sm...
Grille i Wędzarnie...
Perfekcyjna czysto...
Wyjątkowy smak i c...
Znakowanie żywnośc...
Tarta śliwkowa z C...
Nowe soki i lemoni...
Niezawodne urządze...
Mrożone ciasto do ...
Oasis Pro Glass fi...
Innowacyjne ekspre...
BURGERY WOŁOWE od ...
Poradnik Hamburger...
Tacki do żywności ...
Sklep internetowy ...
Nowoczesne zarządz...
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
Elmak
Hello Coffee
Secpol
Belgium`s Best
Iglotex
Menos
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
inEwi - innowacyjna aplikacja do zarządzania czasem pracy


W myśl artykułu 149 Kodeksu Pracy każdy pracodawca jest zobowiązany do prowadzenia ewidencji czasu pracy. Z takim zadaniem muszą również zmierzyć się właściciele hotelu i restauracji, którzy na co dzień zarządzają dużym zespołem. Problem pojawia się wtedy, kiedy stosowany system kontroli pracowników zawodzi. W takiej sytuacji warto jest zainwestować w nowoczesny system elektronicznej ewidencji czasu pracy jakim jest inEwi.
 
W branży gastronomicznej bardzo ważne jest, aby podążać za coraz szybszym rozwojem technologii, który zwiększy wydajność w pracy, a w konsekwencji poprawi obsługę klienta. Sprawne zarządzanie personelem i jego pracą wymaga odpowiednich narzędzi, takich jak system inEwi. Dzięki niemu możemy tworzyć przejrzyste grafiki pracy, przypisywać pracowników do konkretnych działów np. kuchnia, kelnerzy, a także w prosty sposób planować pracę zmianową, która często jest nie lada wyzwaniem.
 
 
inEwi to system RCP (Rejestracji Czasu Pracy), który gwarantuje łatwą i precyzyjną kontrolę oraz ewidencję czasu pracy pracowników, monitoruje spóźnienia, nadgodziny, nieobecności i ułatwia rozliczanie. Program w bardzo klarowny sposób pokazuje wszystkie najważniejsze informacje, dzień po dniu dla wybranego pracownika.
 
Wdrożenie systemu inEwi w swojej firmie to czysta przyjemność. Do wyboru mamy dwie możliwości monitorowania pracowników: mobilną i wirtualną. Aplikację mobilną inEwi wystarczy zainstalować na dowolnym smartfonie lub tablecie. Identyfikacja pracowników odbywa się za pomocą kodów QR - wydruk bezpośrednio z poziomu systemu inEwi. Każde zdarzenie (wejścia, wyjścia, przerwy) ma dołączone zdjęcie osoby zgłaszającej oraz jej aktualną lokalizację. Dodatkowo, aby zminimalizować błędy aplikacja podpowiada i wybiera za pracownika odpowiedni rodzaj zdarzenia! Po zainstalowaniu aplikacji smartphone może działać jako czytnik czasu pracy. Może przesyłać zdarzenia (wejście, wyjście, przerwy) wraz z informacją o miejscu, z którego zostało przesłane (geolokalizacja) i podglądem aktualnego czasu pracy.

Pracownicy mogą rejestrować czas pracy bezpośrednio z poziomu aplikacji internetowej poprzez dowolną przeglądarkę www za pośrednictwem laptopa, tabletu oraz smartphonea. Każde przesłane zdarzenie zawiera informację o miejscu z jakiego zostało przesłane oraz zdjęcie. Dzięki tej funkcjonalności System RCP online umożliwia rejestrację czasu pracy osób zatrudnionych zdalnie oraz przebywających na wyjazdach służbowych.
 
Korzystając z systemu inEwi pracodawca podczas swojej nieobecności ma również możliwość upoważniania danych pracowników do nadzorowania zespołu. Dodatkowo, planowanie harmonogramów zawsze odbywa się zgodnie z kodeksem pracy, dzięki powiadomieniom o ewentualnych odstępstwach od wytycznych Kodeksu. inEwi pozwala także na wygodny sposób składania, akceptowania bądź odrzucania wielu typów wniosków oraz podgląd ilości dni urlopowych. Gwarantuje to szybki obieg informacji w przedsiębiorstwie i minimalizację papierologii. Informacje o akceptacji, bądź odrzuceniu są dostarczane w czasie rzeczywistym!
 
Co więcej, zarządzanie delegacjami w systemie inEwi to już nie tylko ułatwienie dla pracodawcy, ale także szybsza i sprawniejsza komunikacja pomiędzy całym zespołem. Każdy zaproszony do delegacji pracownik otrzymuje dostęp do dedykowanego kanału dyskusji, gdzie można dzielić się wszystkimi informacjami związanymi z wyjazdem służbowym.
 
 
Wszystkie ważne działania prowadzone za pomocą systemu inEwi trafiają do pracowników w postaci sms-a albo e-maila.

Zrezygnuj ze żmudnego zbierania danych i czasochłonnego rozliczania pracowników, które wymaga wielu godzin miesięcznie! Dzięki nowoczesnemu systemowi ewidencji czasu pracy inEwi cały ten proces możemy realizować ONLINE. W ten sposób wygenerujemy szczegółowe raporty w ułamku sekundy i usprawnimy działania kadrowe w swojej firmie.
 
 Więcej informacji na www.inEwi.pl

inEwi sp. z o.o.
ul. Szarotki 10
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 794 944 844
tel.: 690 015 465
e-mail: biuro@inewi.pl
www.inEwi.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Barson Watersystem Reinex Barry Callebaut
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000