Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
TECNOINOX
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Hello Coffee
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
inEwi - innowacyjna aplikacja do zarządzania czasem pracy


W myśl artykułu 149 Kodeksu Pracy każdy pracodawca jest zobowiązany do prowadzenia ewidencji czasu pracy. Z takim zadaniem muszą również zmierzyć się właściciele hotelu i restauracji, którzy na co dzień zarządzają dużym zespołem. Problem pojawia się wtedy, kiedy stosowany system kontroli pracowników zawodzi. W takiej sytuacji warto jest zainwestować w nowoczesny system elektronicznej ewidencji czasu pracy jakim jest inEwi.
 
W branży gastronomicznej bardzo ważne jest, aby podążać za coraz szybszym rozwojem technologii, który zwiększy wydajność w pracy, a w konsekwencji poprawi obsługę klienta. Sprawne zarządzanie personelem i jego pracą wymaga odpowiednich narzędzi, takich jak system inEwi. Dzięki niemu możemy tworzyć przejrzyste grafiki pracy, przypisywać pracowników do konkretnych działów np. kuchnia, kelnerzy, a także w prosty sposób planować pracę zmianową, która często jest nie lada wyzwaniem.
 
 
inEwi to system RCP (Rejestracji Czasu Pracy), który gwarantuje łatwą i precyzyjną kontrolę oraz ewidencję czasu pracy pracowników, monitoruje spóźnienia, nadgodziny, nieobecności i ułatwia rozliczanie. Program w bardzo klarowny sposób pokazuje wszystkie najważniejsze informacje, dzień po dniu dla wybranego pracownika.
 
Wdrożenie systemu inEwi w swojej firmie to czysta przyjemność. Do wyboru mamy dwie możliwości monitorowania pracowników: mobilną i wirtualną. Aplikację mobilną inEwi wystarczy zainstalować na dowolnym smartfonie lub tablecie. Identyfikacja pracowników odbywa się za pomocą kodów QR - wydruk bezpośrednio z poziomu systemu inEwi. Każde zdarzenie (wejścia, wyjścia, przerwy) ma dołączone zdjęcie osoby zgłaszającej oraz jej aktualną lokalizację. Dodatkowo, aby zminimalizować błędy aplikacja podpowiada i wybiera za pracownika odpowiedni rodzaj zdarzenia! Po zainstalowaniu aplikacji smartphone może działać jako czytnik czasu pracy. Może przesyłać zdarzenia (wejście, wyjście, przerwy) wraz z informacją o miejscu, z którego zostało przesłane (geolokalizacja) i podglądem aktualnego czasu pracy.

Pracownicy mogą rejestrować czas pracy bezpośrednio z poziomu aplikacji internetowej poprzez dowolną przeglądarkę www za pośrednictwem laptopa, tabletu oraz smartphonea. Każde przesłane zdarzenie zawiera informację o miejscu z jakiego zostało przesłane oraz zdjęcie. Dzięki tej funkcjonalności System RCP online umożliwia rejestrację czasu pracy osób zatrudnionych zdalnie oraz przebywających na wyjazdach służbowych.
 
Korzystając z systemu inEwi pracodawca podczas swojej nieobecności ma również możliwość upoważniania danych pracowników do nadzorowania zespołu. Dodatkowo, planowanie harmonogramów zawsze odbywa się zgodnie z kodeksem pracy, dzięki powiadomieniom o ewentualnych odstępstwach od wytycznych Kodeksu. inEwi pozwala także na wygodny sposób składania, akceptowania bądź odrzucania wielu typów wniosków oraz podgląd ilości dni urlopowych. Gwarantuje to szybki obieg informacji w przedsiębiorstwie i minimalizację papierologii. Informacje o akceptacji, bądź odrzuceniu są dostarczane w czasie rzeczywistym!
 
Co więcej, zarządzanie delegacjami w systemie inEwi to już nie tylko ułatwienie dla pracodawcy, ale także szybsza i sprawniejsza komunikacja pomiędzy całym zespołem. Każdy zaproszony do delegacji pracownik otrzymuje dostęp do dedykowanego kanału dyskusji, gdzie można dzielić się wszystkimi informacjami związanymi z wyjazdem służbowym.
 
 
Wszystkie ważne działania prowadzone za pomocą systemu inEwi trafiają do pracowników w postaci sms-a albo e-maila.

Zrezygnuj ze żmudnego zbierania danych i czasochłonnego rozliczania pracowników, które wymaga wielu godzin miesięcznie! Dzięki nowoczesnemu systemowi ewidencji czasu pracy inEwi cały ten proces możemy realizować ONLINE. W ten sposób wygenerujemy szczegółowe raporty w ułamku sekundy i usprawnimy działania kadrowe w swojej firmie.
 
 Więcej informacji na www.inEwi.pl

inEwi sp. z o.o.
ul. Szarotki 10
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 794 944 844
tel.: 690 015 465
e-mail: biuro@inewi.pl
www.inEwi.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros Frogut Alumast HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000