Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
TECNOINOX
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Hello Coffee
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Znakowanie żywności z etykietami HACCP od marki LabelFresh


Każda firma zajmująca się przygotowaniem, przetwarzaniem, pakowaniem, sprzedażą oraz transportem artykułów spożywczych, jest zobowiązana do zarządzania wszystkimi aspektami ryzyka żywnościowego. Szefowie kuchni, właściciele foodtrucków czy piekarni codziennie muszą sprostać wymaganiom HACCP. W odpowiedzi na te potrzeby marka LabelFresh stworzyła etykiety i naklejki HACCP, które w szybki i ustandaryzowany sposób ułatwią wdrożyć wymagania dot. oznaczania żywności.
 
 
LabelFresh to system etykietowania dedykowany sektorowi HoReCa, który łączy spełnienie wymagań prawnych z prostotą i szybkością stosowania. Etykiety i naklejki LabelFresh dostępne są w formie startera wraz z podajnikiem ze stali nierdzewnej. W ten sposób otrzymujecie Państwo wszystko, co potrzebne jest, aby wyeliminować na zawsze niejasności co do terminów przydatności poszczególnych produktów.
 
 
Rozwiązania firmy LabelFresh można było zobaczyć na targach EuroGastro w dniach 27-29 marca 2019 roku w Nadarzynie. Prezentowane podczas targów etykiety HACCP wzbudzały duże zainteresowanie wśród przybyłych gości. Wszyscy odwiedzający stoisko LabelFresh mogli przekonać się o zaletach jakie niesie ze sobą wdrożenie etykiet HACCP w swoim lokalu. Dzięki opracowaniu nowej technologii produkcji papieru etykiety łatwo się naklejają, a podczas odklejania nie rwą się,  przy czym nie zostawiają śladu papieru czy kleju.
 
 
Wysoką jakość oraz funkcjonalność produktów dostarczanych przez firmę LabelFresh potwierdza fakt, że zaprezentowane przez nich etykiety HACCP LabelFresh PRO otrzymały Wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2019, w kategorii  Wyposażenie zaplecza kuchennego (drobny sprzęt).
 

Ogromnym walorem wyróżnionego produktu jest zastosowanie różnorodnej kolorystki w odniesieniu do danego dnia tygodnia. Zastosowanie "zarządzania wizualnego" w postaci kolorowych etykiet, ułatwi szybką identyfikację produktów. Etykiety i naklejki LabelFresh zostały przygotowane na potrzeby krótkoterminowego przechowywania półproduktów oraz gotowych produktów w chłodniach. Dedykowane są głównie dla restauracji, kuchni przemysłowych, sklepów, foodtrucków czy też piekarni. Umieszczony na etykietach zapis umożliwia szybką, łatwą, a przede wszystkim zgodną ze standardami identyfikację produktów.
 

Wersja LabelFresh PRO została zaprojektowana dla firm i kuchni, w których na co dzień pracuje więcej osób. Etykiety HACCP LabelFresh PRO dają możliwość wdrożenia pełniejszego śledzenia, dzięki czemu świeżość danego produktu będzie zapewniona i w pełni kontrolowana. Po oderwaniu nie pozostawia śladów kleju i są łatwe do ściągnięcia. Co więcej, dużym ułatwieniem dla użytkowników etykiet jest to, że znajdują się one w poręcznym podajniku ze stali nierdzewnej. Informacje jakie znajdują się na etykietach do wpisania to:
  • Opis produktu
  • Ilość
  • Pracownik
  • Data przygotowania
  • Termin przydatności.
Wszystkie te informacje są wymogiem prawnym HACCP. Etykiety LabelFresh Pro dostępne są odrębnie jako wkłady, lub w zestawach startowych.
 
 
W szerokiej ofercie LabelFresh znajdziecie Państwo etykiety HACCP, które rozpuszczają się w wodzie w czasie krótszym niż 30 sekund, przy czym nie zostawiają śladu papieru czy kleju. Dzięki temu nie musisz już tracić czasu na zrywanie etykiet, oszczędzając czas pracy pracowników. Wystarczy, że włożysz puste opakowanie z etykietą do zmywarki, a etykieta rozpuści się w kilkanaście sekund!
 
Aby w pełni wdrożyć obowiązkowy system oznaczeń produktów wystarczy wyposażyć się w Etykiety HACCP LabelFresh PRO. Odpowiednie etykiety produktów spożywczych to podstawa podejmowania dobrych wyborów żywieniowych.
 
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.labelfresh.eu/pl

LabelFresh
Westerring 27 N,
9700 Oudenaarde Belgia
tel.: 603 444 752
e-mail: polska@labelfresh.eu
www.labelfresh.eu/pl

 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Heinz Polska Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros Frogut Alumast HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000