Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Stwórz unikalne sm...
Grille i Wędzarnie...
Perfekcyjna czysto...
Wyjątkowy smak i c...
Znakowanie żywnośc...
Tarta śliwkowa z C...
Nowe soki i lemoni...
Niezawodne urządze...
Mrożone ciasto do ...
Oasis Pro Glass fi...
Innowacyjne ekspre...
BURGERY WOŁOWE od ...
Poradnik Hamburger...
Tacki do żywności ...
Sklep internetowy ...
Nowoczesne zarządz...
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
Elmak
Hello Coffee
Secpol
Belgium`s Best
Iglotex
Menos
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Zawsze o jeden pomysł z przodu, czyli inteligentne zmywarki gastronomiczne od WinterhalterPrzez ponad 70 lat Winterhalter reprezentował jakość i niezawodność w kuchni oraz pomagał kształtować rynek poprzez techniczne innowacje. Teraz Winterhalter przenosi komercyjne zmywanie o krok naprzód.

Cyfryzacja i łączność z Internetem to obecnie czołowe trendy zmieniające świat. Mając to na uwadze zadaliśmy sobie pytanie, w jaki sposób moglibyśmy skorzystać z możliwości, jakie daje nam cyfryzacja w celu usatysfakcjonowania naszych klientów. W odpowiedzi na to pytanie, opracowaliśmy dwa rozwiązania NEXT LEVEL SOLUTIONS, nowe modele biznesowe CONNECTED WASH oraz PAY PER WASH.

CONNETED WASH, czyli pełna kontrola i bezpieczeństwo

CONNECTED WASH to zmywarka gastronomiczna Winterhalter połączona z Internetem, która zapewnia większe bezpieczeństwo i większą efektywność w kuchni. Zmywarki CONNECTED WASH są połączone w sieci poprzez LAN lub W-LAN (Wi-Fi) i wysyłają dane na serwer w czasie rzeczywistym. Poprzez użycie komputera, tabletu lub smartfonu, klienci mogą monitorować funkcje maszyny przez całą dobę za pośrednictwem aplikacji CONNECTED WASH z dowolnego miejsca na świecie. Dane trafiają do serwera Winterhalter, gdzie po analizie, jeśli zachodzi taka potrzeba, są wyświetlane w formie rekomendowanych czynności, które należy podjąć, aby sprzęt pracował wydajniej. Gdy tylko maszyna odnotuje błąd krytyczny, wybrana osoba otrzyma zawiadomienie na smartfon lub tablet. Klienci mogą szybko zareagować na zakłócenia i dzięki temu unikać przestojów w najbardziej nieoczekiwanych momentach.
 

CONNECTED WASH daje także wskazówki co do optymalizacji kosztów. Na przykład okres pomiędzy rozpoczęciem pracy, a pierwszym cyklem zmywania może być za długi i powodować niepotrzebne koszty. Innym częstym problemem są puste kanistry na detergent. Od tej pory klienci będą aktywnie informowani i będą mogli natychmiast je uzupełnić – w innym przypadku maszyna zmywałaby dalej bez detergentu. Korzyści dla użytkowników są ogromne. W przyszłości wszyscy klienci będą mogli na tym skorzystać: bez względu na to czy są właścicielami małej kawiarenki z tylko jedną zmywarką gastronomiczną czy też właścicielami biznesu gastronomicznego z kilkoma maszynami w różnych miejscach.

PAY PER WASH płacisz, gdy zmywasz. Proste.

PAY PER WASH to alternatywny model płatności, dzięki któremu klienci Winterhalter nie muszą już kupować zmywarki gastronomicznej, pomijając dodatkowe koszty. Umowy PAY PER WASH nie mają minimalnego terminu trwania i mogą być wypowiedziane w krótkim czasie. Wsłuchując się w głosy naszych partnerów oraz rynku zauważyliśmy, że właściciele restauracji kwestionują tradycyjne podejście w coraz większym stopniu. Teraz niekoniecznie chcą mieć zmywarkę gastronomiczną na własność, zamiast tego chcą płacić tylko w momencie użycia.
 

W modelu PAY PER WASH jest ustalona cena za cykl zmywania i wszystko jest wliczone w pakiet: zmywarka gastronomiczna, kosze, uzdatnianie wody, chemia i serwis. W tym modelu płatności, Winterhalter zapowiada zero ryzyka dla wszystkich zajmujących się działalnością gastronomiczną. Co więcej, nawet koszty naprawy i konserwacji są wliczone w stałą cenę!

Klienci PAY PER WASH – płacisz, gdy zmywasz wybierają pożądaną liczbę cykli zmywania i płacą za pomocą karty kredytowej. Kody zmywania są wprowadzane do maszyny, a zmywanie można rozpocząć zaraz po ich implementacji. Ten nowy model płatności jest wyjątkowo korzystny dla gastronomów, którzy lubią obliczać koszty biorąc pod uwagę kalkulację opartą na ilości cykli mycia. Właściciele rozpoczynający działalność mogą także polegać na doskonałych efektach zmywania, bez potrzeby wstępnej inwestycji, a w przypadku biznesu sezonowego mogą oni płacić za zmywanie tylko w okresie zarabiania pieniędzy.

Więcej informacji na temat rozwiązań NEXT LEVEL SOLUTIONS od Winterhalter dostępne jest na stronach www.connected-wash.biz oraz www.pay-per-wash.biz.
Winterhalter Gastronom Polska Sp. z o.o.
Trakt Brzeski 62 B
05-077 Warszawa-Wesoła
tel.: 22 773 25 52
e-mail: biuro@winterhalter.com.pl
www.winterhalter.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Barson Watersystem Reinex Barry Callebaut
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000