Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Elmak
Baziółka
Hello Coffee
Lemonia
Barry Callebaut
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Zaprezentuj swoje menu w nowoczesnej formie z aplikacją CHEFMATE


Czy zastanawiałeś się czym kierują się Klienci przy wyborze Twojej restauracji? Zapewne recenzje, tzw. poczta pantoflowa i cena to tylko niektóre z czynników jakie wpływają na ich decyzje. Jednak największą zachętą do odwiedzin Twojego lokalu jest to, co proponujesz swoim gościom, czyli menu.

Tak, to właśnie menu wyznacza codzienną ilość gości w Twojej Restauracji. Biorąc pod lupę konkretne menu chcemy wiedzieć jak to danie smakuje, wygląda i jak oceniają je inni. Tylko w jaki sposób uzyskać te informacje? Odpowiedź jest prosta – CHEFMATE.
 
 
CHEFMATE Menu to rozwiązanie dla Restauratorów, które przede wszystkim w nowoczesny i wysmakowany sposób prezentuje menu bezpośrednio w restauracji, a także poza nią. Aplikacja ta umożliwia wyświetlanie menu danego lokalu na tablecie zamontowanym na ścianie lub na stojaku tzw. Stand’up. Klienci mogą również wyświetlić menu na swoich telefonach.
 
 
Ranking dań opiera się na głosach i komentarzach gości, ale opinie nie zawsze są publiczne. Użytkownicy aplikacji CHEFMATE wysyłają swoje opinie bezpośrednio do Restauratora lub publikują je na stronie dania.
 
Z aplikacją CHEFMATE mogliśmy także zapoznać się na Międzynarodowych Targach Poznańskich POLAGRA GASTRO/INVEST HOTEL w dniach 1-4 października 2018 roku. Rozmowom i dyskusjom o innowacyjnym rozwiązaniu dla Restauratorów nie było końca. Podczas targów na stoisku CHEFMATE można było również zdobyć rabat upoważniający do 50% zniżki przy zakupie aplikacji.
 
 
Aplikacja CHEFMATE powstała na podstawie własnych doświadczeń związanych z poszukiwaniem dobrych potraw w rożnego rodzaju restauracjach. Stwierdziliśmy, że na rynku nie ma takiego rozwiązania, które pokazywałoby jakie dania są najsmaczniejsze i w jakiej restauracji można je zjeść. Stad też stworzyliśmy CHEFMATE – narzędzie, które rozwiązuje ten problem. Nasza aplikacja składa się  z dwóch części. Pierwsza część jest przeznaczona dla managerów i właścicieli restauracji, umożliwiając im w nowoczesny sposób publikacje menu na tabletach i standach. Różnica w dotychczasowych rozwiązaniach jest taka, że w CHEFMATE dania pokazane są w postaci dużych zdjęć, gdzie potencjalny klient może zobaczyć, jak dana potrawa wygląda i jak duża jest to porcja. A jak mówi słynne powiedzenie, Jedno zdjęcie przekazuje więcej niż milion słów. Natomiast CHEFMATE dla klientów umożliwia z poziomu telefonu, przeglądanie menu wszystkich dostępnych restauracji, które należą do naszego programu. W ten sposób poznajemy menu zanim wejdziemy do restauracji. Nie tracimy czasu na przeglądanie menu podczas spotkania w restauracji. Przed zaplanowanym wyjściem wchodzimy na aplikacje CHEFMATE, wybieramy konkretną potrawę i mamy restaurację, gdzie serwują ją najlepiej – wyjaśnia podczas targów MTP, właściciel CHEFMATE, Andrzej Gortat.
 
 
CHEFMATE to nie tylko walory estetyczne menu, ale także narzędzie, które doskonale wspiera dwa najważniejsze obszary dla Klienta i Restauratora. Konsumentom pomaga znaleźć danie, które spełni ich oczekiwania. Wyboru dokonują na podstawie rekomendacji poprzednich gości oraz załączonym przez restaurację zdjęciom. Dla Restauratorów bardzo ważne są opinie na temat dań z menu oraz to, które z nich są najpopularniejsze, a tym samym najsmaczniejsze. Takie informacje daje właśnie CHEFMATE. Aplikacja ta dostarcza Restauratorom informację, które pozycje z menu smakują gościom, a które wymagają poprawy. Odbywa się to poprzez publikacje oceny przy daniu lub poprzez bezpośredni feedback wysłany przez Klienta do Restauratora, gdy podane dania nie spełniają oczekiwań Gości.
 
 
Wdrażając w swojej restauracji CHEFMATE otrzymujesz nową formę przyciągnięcia Klienta za pomocą wyświetlanych dużych zdjęć dań na tabletach. Posiadasz również opcję stymulowania do zakupu konkretnej potrawy poprzez ustawianie potrawy jako Danie dnia oraz opcje generowania i publikacji menu na facebooku. Nie musisz przeznaczać dodatkowych środków finansowych ani osób, aby w szybki sposób publikować menu na FB w eleganckiej formie graficznej.
 
 
Ponad 79% Klientów odwiedzających Twoją Restaurację nie wie, którą potrawę wybrać. Pomóż im w wyborze i dodaj swoją Restaurację do CHEFMATE. Wypróbuj za darmo (14 dni) i bądź bliżej swoich Gości.
 
Więcej informacji na stronie chefmate.menu.ni
CHEFMATE
Warszawa 00-052
ul. Mazowiecka 11/49
tel.: 880 886 888
e-mail:hello@chefmate.menu 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Rational Robvita Smoker LabelFresh Debic Cukiernia M&K Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000