Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Wynajmij profesjonalną zmywarkę gastronomiczną marki Winterhalter


Potrzebujesz profesjonalnej zmywarki i zależy Ci na korzystnych warunkach. A może nie chcesz angażować własnych środków? Tak to już możliwe, dzięki marce Winterhalter, która oferuje wynajem najlepszych zmywarek na rynku, bez obaw o serwis, gwarancję i transport.

Winterhalter to ekspert w dziedzinie przemysłowych systemów zmywania. Od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów tworząc innowacyjne rozwiązania dla każdego rodzaju biznesu gastronomicznego. Firma, oprócz sprzedaży, umożliwia również nowoczesny i prosty sposób pozyskania sprzętu swojej marki oferując bardzo atrakcyjny model wynajmu zmywarek w stałych, miesięcznych ratach.

W bogatym asortymencie Winterhaltera znajdziesz zmywarki, które są przeznaczone do różnego rodzaju zadań. Nowe zmywarki podblatowe z serii UC dostosowują się całkowicie do Twoich potrzeb. Dany lokal ma swój własny profil i indywidualne wymagania pod względem zmywanych naczyń, czy miejsca na ustawienie zmywarki. Dzięki rewolucyjnej koncepcji zmywarek serii UC firmie Winterhalter jako pierwszej udaje się wyjść temu naprzeciw. Wymarzoną zmywarkę można indywidualnie skonfigurować. Zmywarka podblatowa z serii UC dostępna jest już od 330zł/mies.

Firma Winterhalter, stworzoną przez siebie serią GS 500, już od dawna wyznacza standardy na rynku zmywarek kapturowych. Równie wysokie wymagania postawiono sobie przy opracowywaniu nowej generacji zmywarek. Efektem tego jest seria urządzeń PT, które przewyższają wszystkie dotychczasowe modele, a pod względem wydajności i ergonomii są absolutnie przełomowe. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych seria PT sprosta każdemu wyzwaniu. Wszystkie czynniki i procesy zmywania są precyzyjnie do siebie dopasowane. Efekt to doskonałe rezultaty zmywania, których dotąd nie zapewniała żadna inna zmywarka. Zmywarka kapturowa z serii  PT dostępna jest już od 600 zł/mies.

Kolejna to seria UF przeznaczona do mycia garnków i przyrządów kuchennych. Oprócz najwyższej klasy zmywarki otrzymujesz nowego członka w swoim kuchennym zespole, który myśli, wykonuje swoje zadania i każdorazowo posiada najlepsze wyniki. Od kompaktowego urządzenia do wielkogabarytowych zmywalni, seria UF gwarantuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego. Wszystkie modele posiadają liczne innowacje oraz rozwiązania opracowane w oparciu o codzienną pracę profesjonalistów. Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych z serii UF dostępna jest już od 750 zł/mies.

Winterhalter nie zapomniał również o tych, którzy mają niewielką ilość dostępnego miejsca i stworzył GS 630 - najmniejszą na świecie zmywarkę do garnków i przyrządów kuchennych. Jako kompaktowa zmywarka w wersji podblatowej zapewnia wspaniałe rezultaty zmywania skrzynek Euronorm, blach wystawowych, pojemników GN, tac i filtrów tłuszczowych. W razie potrzeby w GS 630 można również zmywać naczynia i sztućce. Zmywarka do garnków, blach i urządzeń kuchennych GS 630 dostępna jest już od 470 zł/mies.

Co więcej, w ramach wynajmu długoterminowego otrzymasz dodatkowo rewolucyjne rozwiązanie CONNECTED WASH, dzięki któremu będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim sprzętem! W ten sposób zwiększysz bezpieczeństwo eksploatacyjne i zmniejszysz czas przestoju. Dzięki CONNECTED WASH od razu widać, gdy coś nie działa prawidłowo.

Chcesz wyposażyć swój lokal w zmywarkę Winterhalter bez inwestowania? To bardzo proste! Wybierz model zmywarki lub skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który bezpłatnie doradzi, jaka ze zmywarek będzie idealna dla Twojego biznesu. Następnie przyjedzie do Ciebie, aby sprawdzić techniczne możliwości i wszystko dokładnie zaplanować. Zaletą jest też brak formalności, a co za tym idzie szybkość transakcji – szereg dokumentów zastępuje jedna umowa z producentem. Pozostało jeszcze tylko wybrać okres na jaki chcesz wynająć urządzenie, a zespół techniczny zainstaluje zmywarkę w Twojej kuchni i spersonalizuje ją bezpośrednio do Twoich potrzeb.

Od teraz nie musisz martwić się już o czystość naczyń w swojej restauracji. Profesjonalnie zadba o nią Twój nowy członek załogi w postaci zmywarki Winterhalter – specjalisty w branży komercyjnych systemów zmywania.

Więcej informacji na stronie www.wynajmijzmywarke.pl


Winterhalter Gastronom Polska Sp. z o.o.
Trakt Brzeski 62 B
05-077 Warszawa-Wesoła
tel.: 22 773 25 52
e-mail: biuro@winterhalter.com.pl
www.winterhalter.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast Belfood HAGEA
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000