Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Niezawodny serwis ...
Nowa linia marek w...
Nowoczesny system ...
Firelight Glass -...
Grill do steków BE...
Najnowsza platform...
Sztućce z wieczyst...
Profesjonalne pros...
Miksuj zmrożoną ży...
Nowoczesna platfor...
Rewolucyjna linia ...
Kocioł warzelny i ...
Jesienny niezbędni...
Profesjonalne kost...
Najszybsza kawa na...
Najlepsze burgery ...
Rewolucyjna szatko...
Zawsze o jeden pom...
Odzież i tekstylia...
Grille wędzarnie d...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
RATIONAL
Robot - Coupe
Smoker
Firelight Glass
Hello Coffee
Caffetea
Komat
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Hello Coffee
Secpol
Iglotex
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Menos
Caffetea
Sokołów
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Urządzenia Watersystem do uzdatniania wody dla gastronomii


Stan wody dostarczanej przez zakłady wodociągowe do restauracji, często pozostawia wiele wątpliwości. Restauratorzy niejednokrotnie stają przed zadaniem – w jaki sposób zwiększyć jakość wody pitnej? Rozwiązaniem tego problemu jest nowoczesny i bardzo wydajny system uzdatniania wody firmy Watersystem.

Marka Watersystem to specjalista w dziedzinie przygotowywania medium dla celów socjalno-bytowych oraz przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysokie kwalifikacje pozwalają firmie na wprowadzanie coraz to nowszych rozwiązań w dziedzinie uzdatniania wody. W jej ofercie odnajdą Państwo szereg urządzeń potrzebnych do utrzymania odpowiedniej higieny i czystości w kuchni, poprawiających jakość mycia naczyń oraz chroniących urządzenia techniczne przed osadem wapnia.
 


Woda miejska, zasilająca asortyment gastronomiczny, w tym zmywarki do szkła, mimo spełnienia norm stawianych wodzie do picia, nie będzie gwarancją w uzyskaniu nieskazitelnych efektów zmywania w automatycznych zmywarkach gastronomicznych. Duża zawartość minerałów w wodzie może powodować nieestetyczne osady i zacieki na szkle. Oferowane przez Watersystem technologie i urządzenia pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości zmywarki i osiągnięcie zadawalających rezultatów zmywania bez konieczności polerowania!
 
Zastanawiacie się Państwo jak zmniejszyć koszty eksploatacji zmywarki do naczyń z powodu osadów wapiennych? Zmiękczacze Watersystem to rozwiązanie tego problemu. Osady wapnia odkładające się na elementach grzewczych zmniejszają przewodnictwo cieplne, co zwiększa koszty eksploatacji zmywarki i mogą być przyczyną awarii i kosztownych napraw.  Zmiękczanie wody zapobiega złogom wapnia i usterkom przez nie spowodowanym. Ochrona zmywarki, już od pierwszego dnia eksploatacji, to oszczędność czasu i pieniędzy oraz wydłużenie żywotności urządzenia. Miękka woda przyczynia się również do znacznego zmniejszenia zużycia detergentów. Wzmacnia działanie detergentów, z tej przyczyny trudne do usunięcia plamy czy zabrudzenie nie stanowią już problemu.
 
Zalety stosowania miękkiej wody:
  • redukcja osadów wapnia
  • zmniejszenie kosztów serwisowania sprzętu
  • niższe koszty energii
  • niższe zużycie środków myjących.
ZMIĘKCZACZE MARS
 
Stosowanie odpowiednio dobranych zmiękczaczy może bezpośrednio przyczynić się do sporych oszczędności. W odpowiedzi na potrzeby swoich klientów firma Watersystem stworzyła automatyczne zmiękczacze kompaktowe serii Mars, które wykorzystywane są do zmiękczania wody pitnej lub użytkowej pozbawionej uprzednio żelaza i manganu. Zmiękczacz jako kompletne urządzenie zabudowane jest w obudowie z tworzywa sztucznego, dzięki czemu oszczędzamy na powierzchni koniecznej do montażu.
 


MINISOFT

Urządzenia MINISOFT to najnowsze rozwiązanie w kwestii zmiękczania wody, jakie proponuje firma Watersyetem. Urządzenie o niewielkich gabarytach w obudowie kompaktowej, dostępne jest również z głowicą automatyczną sterowaną elektronicznie.Najnowszy na rynku system odwróconej osmozy to jedna z najlepszych metod wytwarzania najwyższej jakości wody pitnej. Taka technologia została zastosowana w kompaktowych urządzeniach RO GASTRO, jakie oferuje Watersystem. Dzięki nim zyskają Państwo czyste, lśniące szkło bez zacieków i polerowania. System RO GASTRO to idealne zastosowanie do zasilania zmywarek wodą ultraczystą. Kompaktowa obudowa wykonana ze stali nierdzewnej skutecznie zabezpiecza elementy sprzętu przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami. Bogate wyposażenie kontrolne pozwala na bieżąco nadzorować stan pracy, zużycie wody oraz ciśnienie. Membrany osmotyczne o wysokiej skuteczności usuwania zanieczyszczeń, gwarantują uzyskanie wody o najwyższym stopniu czystości. Inteligentny sterownik urządzeń RO GASTRO, umożliwia również dostosowanie systemu pracy do zużycia wody oraz jej jakości.

Zalety stosowania wody osmotycznej:
  • krystalicznie czyste szkło
  • niższe zużycie środków nabłyszczających
  • brak konieczności polerowania ręcznego
  • efektywna ochrona urządzeń przed osadem wapnia.
Firma Watersystem proponuje Państwu niezawodne rozwiązania w osiągnięciu wysokiej jakości wody w postaci najnowszych urządzeń RO GASTRO 50T, RO GASTRO 100, 150 i RO GASTRO 250.
 
 
Urządzenia te są funkcjonalne i bardzo użyteczne. Niewielkie gabaryty oraz wysoka wydajność, sprawiają iż system RO GASTRO, znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie ograniczona jest ilość dostępnego miejsca.

RO GASTRO-T o wydajności do 50 l/h, wyposażony jest w zbiornik przeponowy wody, o pojemności 4 l. Dzięki temu, umożliwia doprowadzenie wody do zmywarki o ciśnieniu do 3 bar. Urządzenie RO GASTRO o zwiększonej wydajności do 240 l/h umożliwia zastosowanie w przypadku zwiększonego poboru wody. Gwarantuje także uzyskanie wody o wysokiej jakości przy pełnej wydajności.
 
 
Urządzenia marki Watersystem to gwarancja najwyższej jakości wody i wydajności przy minimalnych gabarytach. Dzięki nim zyskają Państwo nie tylko zadowolenie klientów, ale co ważne, zmniejszą koszty zużycia energii i środków chemicznych.

Więcej informacji w Prezentacji Firmy oraz na stronie www.watersystem.com.pl


WATERSYSTEM SP. Z O.O. Sp.k
ul. Trakt Brzeski 167
05-077 Wesoła, Zakręt
tel.: 22 795 77 93
fax: 22 773 23 80
e-mail:watersystem@watersystem.pl
www.watersystem.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Pizzola Robot - Coupe RATIONAL Robvita Smoker Matlix Metro-Catering-System Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Secpol LMS Online Sp. z o.o. Watersystem Reinex Barry Callebaut Caffetea M&M Gastro Tableart Tomasz Miszczak Komat M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Manitowoc Foodservice Uzdrowisko Wysowa S.A. Espiga POSbistro Gastromedia Makro Cash & Carry
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000