Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Profesjonalny sprz...
Wynajmij profesjon...
Tradycyjne, Domowe...
Poradnik Hamburger...
inEwi - innowacyjn...
Musztarda ze smażo...
W portfolio marki ...
Profesjonalna masz...
Komora chłodnicza ...
Fanex wprowadził d...
Tres Amigos –...
Brazylijska Tapiok...
Mięso ze strusia -...
Stylowe meble dla ...
Nowe funkcjonalnoś...
Szeroki wybór jada...
Automatyczne dystr...
Rewolucyjna kotlec...
Wysokiej jakości n...
Niezawodny serwis ...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
GRILL KAMADO
Gastromix
Naczynia Polska
GROS
Artykuły spożywcze
Robvita
Pizzola
ELMAK
Hello Coffee
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Belfood
Secpol
Iglotex
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Urządzenia Watersystem do uzdatniania wody dla gastronomii


Stan wody dostarczanej przez zakłady wodociągowe do restauracji, często pozostawia wiele wątpliwości. Restauratorzy niejednokrotnie stają przed zadaniem – w jaki sposób zwiększyć jakość wody pitnej? Rozwiązaniem tego problemu jest nowoczesny i bardzo wydajny system uzdatniania wody firmy Watersystem.

Marka Watersystem to specjalista w dziedzinie przygotowywania medium dla celów socjalno-bytowych oraz przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysokie kwalifikacje pozwalają firmie na wprowadzanie coraz to nowszych rozwiązań w dziedzinie uzdatniania wody. W jej ofercie odnajdą Państwo szereg urządzeń potrzebnych do utrzymania odpowiedniej higieny i czystości w kuchni, poprawiających jakość mycia naczyń oraz chroniących urządzenia techniczne przed osadem wapnia.
 


Woda miejska, zasilająca asortyment gastronomiczny, w tym zmywarki do szkła, mimo spełnienia norm stawianych wodzie do picia, nie będzie gwarancją w uzyskaniu nieskazitelnych efektów zmywania w automatycznych zmywarkach gastronomicznych. Duża zawartość minerałów w wodzie może powodować nieestetyczne osady i zacieki na szkle. Oferowane przez Watersystem technologie i urządzenia pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości zmywarki i osiągnięcie zadawalających rezultatów zmywania bez konieczności polerowania!
 
Zastanawiacie się Państwo jak zmniejszyć koszty eksploatacji zmywarki do naczyń z powodu osadów wapiennych? Zmiękczacze Watersystem to rozwiązanie tego problemu. Osady wapnia odkładające się na elementach grzewczych zmniejszają przewodnictwo cieplne, co zwiększa koszty eksploatacji zmywarki i mogą być przyczyną awarii i kosztownych napraw.  Zmiękczanie wody zapobiega złogom wapnia i usterkom przez nie spowodowanym. Ochrona zmywarki, już od pierwszego dnia eksploatacji, to oszczędność czasu i pieniędzy oraz wydłużenie żywotności urządzenia. Miękka woda przyczynia się również do znacznego zmniejszenia zużycia detergentów. Wzmacnia działanie detergentów, z tej przyczyny trudne do usunięcia plamy czy zabrudzenie nie stanowią już problemu.
 
Zalety stosowania miękkiej wody:
  • redukcja osadów wapnia
  • zmniejszenie kosztów serwisowania sprzętu
  • niższe koszty energii
  • niższe zużycie środków myjących.
ZMIĘKCZACZE MARS
 
Stosowanie odpowiednio dobranych zmiękczaczy może bezpośrednio przyczynić się do sporych oszczędności. W odpowiedzi na potrzeby swoich klientów firma Watersystem stworzyła automatyczne zmiękczacze kompaktowe serii Mars, które wykorzystywane są do zmiękczania wody pitnej lub użytkowej pozbawionej uprzednio żelaza i manganu. Zmiękczacz jako kompletne urządzenie zabudowane jest w obudowie z tworzywa sztucznego, dzięki czemu oszczędzamy na powierzchni koniecznej do montażu.
 


MINISOFT

Urządzenia MINISOFT to najnowsze rozwiązanie w kwestii zmiękczania wody, jakie proponuje firma Watersyetem. Urządzenie o niewielkich gabarytach w obudowie kompaktowej, dostępne jest również z głowicą automatyczną sterowaną elektronicznie.Najnowszy na rynku system odwróconej osmozy to jedna z najlepszych metod wytwarzania najwyższej jakości wody pitnej. Taka technologia została zastosowana w kompaktowych urządzeniach RO GASTRO, jakie oferuje Watersystem. Dzięki nim zyskają Państwo czyste, lśniące szkło bez zacieków i polerowania. System RO GASTRO to idealne zastosowanie do zasilania zmywarek wodą ultraczystą. Kompaktowa obudowa wykonana ze stali nierdzewnej skutecznie zabezpiecza elementy sprzętu przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami. Bogate wyposażenie kontrolne pozwala na bieżąco nadzorować stan pracy, zużycie wody oraz ciśnienie. Membrany osmotyczne o wysokiej skuteczności usuwania zanieczyszczeń, gwarantują uzyskanie wody o najwyższym stopniu czystości. Inteligentny sterownik urządzeń RO GASTRO, umożliwia również dostosowanie systemu pracy do zużycia wody oraz jej jakości.

Zalety stosowania wody osmotycznej:
  • krystalicznie czyste szkło
  • niższe zużycie środków nabłyszczających
  • brak konieczności polerowania ręcznego
  • efektywna ochrona urządzeń przed osadem wapnia.
Firma Watersystem proponuje Państwu niezawodne rozwiązania w osiągnięciu wysokiej jakości wody w postaci najnowszych urządzeń RO GASTRO 50T, RO GASTRO 100, 150 i RO GASTRO 250.
 
 
Urządzenia te są funkcjonalne i bardzo użyteczne. Niewielkie gabaryty oraz wysoka wydajność, sprawiają iż system RO GASTRO, znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie ograniczona jest ilość dostępnego miejsca.

RO GASTRO-T o wydajności do 50 l/h, wyposażony jest w zbiornik przeponowy wody, o pojemności 4 l. Dzięki temu, umożliwia doprowadzenie wody do zmywarki o ciśnieniu do 3 bar. Urządzenie RO GASTRO o zwiększonej wydajności do 240 l/h umożliwia zastosowanie w przypadku zwiększonego poboru wody. Gwarantuje także uzyskanie wody o wysokiej jakości przy pełnej wydajności.
 
 
Urządzenia marki Watersystem to gwarancja najwyższej jakości wody i wydajności przy minimalnych gabarytach. Dzięki nim zyskają Państwo nie tylko zadowolenie klientów, ale co ważne, zmniejszą koszty zużycia energii i środków chemicznych.

Więcej informacji w Prezentacji Firmy oraz na stronie www.watersystem.com.pl


WATERSYSTEM SP. Z O.O. Sp.k
ul. Trakt Brzeski 167
05-077 Wesoła, Zakręt
tel.: 22 795 77 93
fax: 22 773 23 80
e-mail:watersystem@watersystem.pl
www.watersystem.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska RATIONAL Robvita Pizzola Robot - Coupe Smoker GRILL KAMADO Gastromix Matlix ELMAK Naczynia Polska GROS HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System inEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Lemonia CTK Doram Piórex Fanex Sokołów Na Lunch Menos Uzdrowisko Wysowa S.A.
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000