Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Hello Coffee
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Tarta śliwkowa z Cukierni M&K nagrodzona na targach EuroGastro 2019


Tradycyjna receptura, starannie dobrane wysokiej jakości składniki i ten wyjątkowy, niepowtarzalny smak. Takie właśnie są wyroby Cukierni M&K, która zaprezentowała swoje ciasta, desery i lody, podczas 23. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2019.
 
 
Cukiernia M&K to polska rodzinna firma, której właścicielami są Państwo Monika i Karol Łabędzcy. Jej początki sięgają roku 1975, kiedy to rodzice Pana Karola otworzyli Cukiernię. W 2012 roku wszystkie receptury wraz z firmą zostały przekazane Panu Karolowi i jego żonie. Cukiernia M&K wyróżnia się na rynku tym, że idąc z duchem czasu nie zapomina o rzemieślniczych tradycjach.
 
 
W szerokiej ofercie Cukierni M&K znajdziecie Państwo TARTY, CIASTA, TORTY, DESERY czy też LODY. Każdy odwiedzający stoisko firmy M&K podczas targów EuroGastro odbywających się w dniach 27-29 marca 2019 roku, mógł sam przekonać się o wyjątkowości tych produktów. Można również było dowiedzieć się, że te pyszności wyrabiane są z surowców pochodzących najczęściej od lokalnych producentów i rolników.
 
 
Do konkursu na Najlepszy produkt targów EuroGastro 2019 Cukiernia M&K zgłosiła trzy wyroby cukiernicze. Należą do nich: tarta czekoladowa, tarta sernikowa z białą czekoladą i tarta śliwkowa. Najwięcej głosów od Jury zdobyła TARTA ŚLIWKOWA otrzymując nagrodę główną Najlepszy produkt targów EuroGastro 2019 w swojej kategorii. Tarta ta jest wypiekana w piecu wsadowym, szamotowym na kruchym, ręcznie wyrabianym cieście w oparciu o tradycyjną recepturę.
 
 
TARTA ŚLIWKOWA została doceniona m.in. za innowacyjność, oryginalność, niezwykłe walory smakowe, odżywcze i estetyczne. Esencją tego wypieku jest polska śliwka, zbierana od lokalnych sadowników Doliny Radomki. Dzięki zastosowanej technologii mroźniczej, zakupione w sezonie owoce wykorzystywane są przez cały rok. Tym samym swobodne porcjowanie dobieranych składników, gwarantuje jakość i świeżość produktu, a co ważne eliminuje straty towarowe. Ta innowacyjna technologia jaką stosuje Cukiernia M&K została już nagrodzona w przypadku ciasta Prawdziwa Szarlotka w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów 2018.
 
 
- W nagrodzonej Tarcie śliwkowej znajdują się cząstki owoców. Czuć, że są to owoce bardzo dobrej jakości, specjalnie wyselekcjonowane i dobrane z wielką pieczołowitością oraz smakiem. W  tartach żadko spotyka się kawałki owoców, często jest to jednak dobrej jakości konfitura. Tutaj czuje się świeżość owoców - podkreśla Bożena Sikoń-Wojtal, Mistrzyni cukiernictwa, Członek Klubu Szefów Kuchni.
 

Doskonałymi w każdym calu deserami można delektować w cukierni firmowej w Przysusze przy ul. Warszawskiej 31 i w dwóch w Radomiu, przy ul. Wernera 10 w budynku RHM, oraz w Centrum Handlowym przy ul. Struga 60.
 
 
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie  www.mk-cukiernia.com
Tekst i zdjęcia: Marta Zagórska
M&K CUKIERNIA
ul. Przemysłowa 19
26-400 Przysucha
tel.: 48 675 23 50
tel.: 609 199 505
e-mail: mk.cukiernia@gmail.com
www.mk-cukiernia.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros Frogut Alumast HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000