Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Elmak
Baziółka
Hello Coffee
Iglotex
Menos
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Tacki do żywności – 100% BIO od Metro-Catering-System


Decydując się na jedzenie na dowóz czy tzw. dietę pudełkową,  oczekujemy, że zamówiony posiłek podczas transportu nie ulegnie zniszczeniu i zachowa odpowiednią jakość oraz temperaturę. Do tego typu zadań świetnym rozwiązaniem będą tacki i opakowania cateringowe firmy Metro-Catering-System.
 
Wychodząc na przeciw potrzebom klientów firma stworzyła nowoczesny system pakowania dla cateringu. Szeroki wybór produktów, wysoka jakość oraz uniwersalne kształty dostosowane do wybranego posiłku są gwarancją, że dostarczane dania dotrą do klienta w nienaruszonym stanie. Opakowania idealnie nadają się do dowolnej potrawy, zarówno trzyskładnikowego obiadu, sushi, sałatki jak i zupy, sosu czy jogurtu.
 
 
Nowością w ofercie Metro-Catering-Systemekologiczne, jednorazowe termozgrzewalne tacki me.Organic oraz kompostowalne folie do zgrzewu. Produkty te świetnie wpisują się w trendy współczesnych eko-opakowań. Produkowane są z pulpy celulozowej i w całości ulegają biodegradacji. Tacki są odporne na tłuszcz i wilgoć. Po użyciu mogą z powodzeniem zostać poddane recyklingowi jako odpad organiczny lub tektura papierowa. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, a celuloza z której są wytwarzane pozyskiwana jest z drzew pochodzących z certyfikowanych upraw oznaczonych znakiem FSC Forests for All Forever.
 

Zalety biodegradowalnych tacek do żywności me.Organic zostały docenione przez jury w konkursie na Najlepszy Produkt Targów HORECA w Krakowie. Zwycięski produkt zdobył nagrodę w kategorii Wyposażenie i urządzenia gastronomiczne. Tacki me.Organic zyskały również uznanie wśród gości odwiedzających Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA 2018. Na stoisku firmy Metro-Catering-System nie zabrakło dyskusji i rozmów, które zaowocowały nawiązaniem kontaktów biznesowych.
 

Oferowane przez Metro-Catering-System tacki me.Organic są całkowicie ekologiczne i bezpieczne. Ich rozkład w odpowiednich warunkach trwa zaledwie 12 tygodni bez szkody dla naturalnego środowiska. Wnętrze opakowania zabezpiecza biolaminat, który podobnie jak tacka ulega biodegradacji. Jednorazowe tacki me.Organic przeznaczone są do dań mrożonych i gorących oraz do podgrzewania w mikrofalówkach czy piekarnikach (do 150ºC).

Parametry:
- wymiar: 227x178x45mm (dł x szer x wys)
- rodzaj tacki/pojemność:
- jednokomorowa (1200ml)
*symbol: M-C-S. MEO. 1C
- dwukomorowa (640+465ml)
*symbol: M-C-S. MEO. 2C
- trzykomorowa (190+500+250ml)
*symbol: M-C-S. MEO. 3C
- zamknięcie - folia biodegradowalna.
 
Jednorazowe opakowania do dań gotowych okazują się niezbędne, aby utrzymać właściwą temperaturę i walory smakowe serwowanego posiłku. Takie funkcje spełniają tacki me.Organic. A co jest niezwykle istotne wykonane są z celulozy - czystego, surowego materiału, który jest bezpieczny dla zdrowia oraz przyjazny dla środowiska.
 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Metro-Catering-System na stronie nowo otwartego sklepu internetowego www.metroo.pl, gdzie w jednym miejscu klient znajdzie dla siebie obok szerkiej gamy opakowań, folii do zgrzewu, również maszyny zgrzewające, artykuły biurowe, higieniczne, chemię i drobne agd. Wszystko co potrzebne do prowadzenia firmy - w zasięgu ręki! Bez wychodzenia z domu czy firmy zaopatrzy się we wszelkie niezbędne artykuły.
 
A dla wszystkich klientów, którzy zarejestrują się w sklepie www.metroo.pl do końca grudnia - wysyłka gratis!

Metro-Catering-System
ul. Warszawska 20
48-385 Otmuchów
tel. 77 464 44 22
fax. 77 435 25 54
biuro@metro-plast.pl
www.metro-catering-system.pl
www.metroo.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Rational Robvita Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000