Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Elmak
Baziółka
Hello Coffee
Iglotex
Menos
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Sklep internetowy BARMAKER - Kompedium Wiedzy o Barach


Innowacyjne produkty i rozwiązania barmańskie, fachowe doradztwo, usługi i wiele innych inspirujących informacji o barach znajdziecie teraz na stronie BARMAKER. To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują najnowszych i najlepszych na rynku urządzeń niezbędnych do prowadzenia owocnego biznesu oraz inspiracji do dalszego rozwoju.
 
BARMAKER to nowo powstały sklep internetowy, który został stworzony z myślą o Klientach i ich potrzebach związanych z ciągłym rozwojem technologicznym. W jego ofercie znajdziemy m.in. takie produkty jak:
Z myślą o potrzebach swoich Klientów BARMAKER stworzył również DARMOWY konfigurator baru: https://barmaker.pl/kreator-baru/. Po zaznaczeniu wybranych parametrów otrzymamy listę niezbędnego wyposażenia naszego baru oraz kilka wskazówek dotyczących rodzaju planowanej działalności. Wydajność maszyn zostanie dostosowana do potencjału danego miejsca, regionu oraz wszystkich innych wamagań Klienta.

ZMYWARKI

Classeq jako największy brytyjski producent zmywarek przy ich wytwarzaniu opiera się na dwóch kluczowych zasadach: PRECYZJA i INTUICYJNOŚĆ. Precyzja równoznaczna jest z jakością i trwałością maszyn, jakie narażone są na codzienną wzmożoną pracę. Dzięki prostym skutecznym rozwiązaniom – urządzenia Classeq zużywają minimalne ilości energii i wody, co wpływa również na ekonomię ich użytkowania. Produkty Classeqa cechuje też intuicyjność́: prosta obsługa panelu sterowania, łatwa i szybka konserwacja, klarowne instrukcje oraz możliwość́ korzystania z urządzenia od razu po montażu. Efekt zmywania codziennie będzie tak samo perfekcyjny jak w dniu zakupu. Przy minimalnym wysiłku konserwacyjnym – zmywarka służyć będzie kilkanaście długich lat. Co ważne, zmywarki Classeq posiadają światowe atesty jakościowe, dzięki czemu dystrybuowane są do najważniejszych krajów.
 
 
KOSTKARKI DO LODU
 
Jedną z najstarszych fabryk kostkarek i wytwornic lodu na świecie jest Ice-O-Matic. Główna siedziba firmy jak i hala produkcyjna mieszczą się w US Denver. Produkcja najczystszego lodu / najprościej jak to możliwe to motto jakim kieruje się Ice-O-Matic. Dzięki tej dewizie marka zyskał aprobatę i popularność wśród największych sieci gastronomicznych na świecie, w tym sieci kawiarnianych takich jak STARBUCKS – gdzie jest wyłącznym dostawcą. Urządzenia jakie oferuje Ice-O-Matic uważane są za jedne z najtrwalszych i prostych w konserwacji. Uzyskiwany lód za pomocą kostkarek Ice-O-Matic określany jest mianem PURE / CRYSTAL. Kostkarka ta jest zaopatrzona w głowicę zewnętrzną i kartridż startowy. Wkład filtra eliminuje zapach, smak i drobne cząsteczki z wody. Kostki lodu otrzymane tą metodą uzyskują miano PURE ICE. Dzięki zastosowaniu systemu antybakteryjnego w zbiornikach kostkarek – lód jest bezpieczny. Ponadto, to Ty decydujesz o rodzaju kostki lodu (technologia spray). Możesz wybrać pełną kość do koktajli ON THE ROCKS lub wytworzyć lód optymalny do blenderów barowych.
 
 
BLENDERY
 
Profesjonalne blendery gastronomiczne i barmańskie znajdziecie w ofercie marki Mixtec. Pozwól gościom raczyć się naturalnymi, zdrowymi deserami. Przy pomocy blendera Mixtec osiągniesz nieprawdopodobne smaki i połączenia. Smakując koktajl smoothie poczujesz świeżość owoców i idealną konsystencję lodów, którą uzyskasz dzięki blenderom Mixtec. Ale to nie wszystko. Urządzenia Mixtec dadzą również możliwość stworzenia wielu różnych rodzajów mrożonych kaw.
 
 
SYSTEMY DO PRZECHOWYWANIA i MAGAZYNOWANIA
 
Niezawodne, wolnostojące lub podwieszane, atrakcyjne wizualnie, przystosowane dla suchego i wilgotnego środowiska oraz do zadań specjalnych, to cechy charakterystyczne dla półek i regałów marki Metro. Firma ta oferuje dużą gamę niezawodnych produktów, które odmienią sposoby przechowywania. Różnorodność materiałów oraz akcesoriów pozwala dopasować półki do potrzeb Klienta. Z rozwiązań Metro korzystają indywidualni gastronomicy oraz korporacje sieciowe takie jak: Mcdonalds, Hilton, KFC, Burger King. Produkty Metro objętą są też 12 letnią gwarancją antykorozyjną.
 
 
DYSPENSERY WODY
 
Dyspensery wody z filtracją – Eau de Vie to produkty najwyższej jakości przeznaczone do lokali gastronomicznych i hoteli. Szczególna dbałość o detale uplasowała producenta na czołowych miejscach w rankingach urządzeń gastronomicznych z zakresu dostaw wody. Inżynierowie z Wielkiej Brytanii i Niemiec pracując przez lata na modelach startowych pod marką Eau de Vie  nieustannie je ulepszali – tworząc dzisiejsze maszyny w pełni kompatybilne z potrzebami gastronomii.Eau de Vie to także niezrównana EKONOMIA. Porcja 300 ml schłodzonej, czystej, sodowej lub bez bąbelków wody będzie kosztowała nawet 3 grosze.
 
 
STOŁY LODOWE
 
Ważnym aspektem w ekspozycji produktów spożywczych, dań i napojów jest stopień schłodzenia. Produkty eksponowane na lodzie dają wrażenie świeżości i sprzyja utrzymaniu ich świeżości. W takim przypadku świetnie sprawdzą się stoły lodowe – Olsen&Berg. System ekspozycji produktów oparty jest na zjawisku przechowywania produktów żywnościowych w kopcach lodowych. Tradycja ta popularna była w krajach północnych. Producent oparł się na tym elemencie folkloru jako kluczowym przy opracowaniu stołów bankietowych. Stoły lodowe – Olsen&Berg są nowoczesne i proste w swojej formie – nie przytłaczają eksponowanych w nich produktów. Pozwalają utrzymać higienę i co ważne, po bankiecie złożysz je szybko i przeniesiesz do magazynku ustawiając jak stół cateringowy. Łatwość instalacji i demontażu jest ewidentnym plusem rozwiązania marki Olsen&Berg.
 
Zapraszamy do śledzenia profilu na FB: www.facebook.com/barmakerpl/
oraz na Instagramie: www.instagram.com/barmaker.pl

CLASSEQ POLSKA Sp. z o.o.
Trakt Brzeski 62B
05-077 Warszawa
tel.: 22 813 03 25
e-mail: zamowienia@classeq.pl
www.barmaker.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Rational Robvita Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000