Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Tacki do żywności ...
Sklep internetowy ...
Nowoczesne zarządz...
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Automatyczne dystr...
Wynajmij profesjon...
Tradycyjne, Domowe...
Poradnik Hamburger...
inEwi - innowacyjn...
Musztarda ze smażo...
W portfolio marki ...
Profesjonalna masz...
Komora chłodnicza ...
Fanex wprowadził d...
Tres Amigos –...
Brazylijska Tapiok...
Mięso ze strusia -...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Elmak
Hello Coffee
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Belfood
Secpol
Iglotex
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Składana podłoga taneczna MACARENA od MIL-SYSTEM


Szukasz wysokiej jakości podłogi, która pozwoli na szybkie i łatwe zorganizowanie konferencji, bankietu czy przyjęcia weselnego w dowolnym miejscu? Idealnym rozwiązaniem będzie składana podłoga taneczna MACARENA, jaką posiada w swojej najnowszej ofercie firma MIL-SYSTEM.
 
MACARENA to innowacyjna składana podłoga taneczna, opatentowana i produkowana w Polsce, która doskonale sprawdzi się w hotelach, restauracjach oraz we wszystkich firmach organizujących eventy i pokazy. Została zaprojektowana do użytkowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Specjalna konstrukcja, oparta na strukturze plastra miodu zapewnia wytrzymałość a zastosowanie innowacyjnego systemu łączenia gwarantuje, że panele i obrzeża są w pełni zabezpieczone przed przesuwaniem.
 
 
Do ułożenia podłogi nie są wymagane żadne śruby lub narzędzia, układanie jest szybkie i proste. Dla przykładu ułożenie podłogi o powierzchni około 20m2 zajmuje mniej niż 10 minut, a jej demontaż - około 8 minut.
 


Panele są wykonane z tworzywa ABS zapewniającego sztywność i wytrzymałość. Powierzchnia robocza wykonana jest ze specjalnego winylu o wysokiej klasie ścieralności, do złudzenia imitującego kolorystykę i strukturę drewna. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów pozwala na intensywne użytkowanie powierzchni paneli przez wiele lat.
 
Ze względu na jednakowy kształt paneli ich układanie i łączenie ze sobą jest bardzo proste. Wymiary pojedynczego panelu to 896mm x 896mm x 25mm a jego waga to 10kg, co sprawia że panele są wygodne i łatwe w przenoszeniu. Specjalnie zaprojektowany wózek, dopasowany do kształtu paneli zabezpiecza je przed uszkodzeniami, a jego wymiary zostały przystosowane do przejazdu przez drzwi o standardowej szerokości.
 
 
Dzięki zastosowaniu specjalnego rodzaju narożników, podłoga taneczna MACARENA może być montowana w dowolnych układach i konfiguracjach. Daje to nieskończenie wiele możliwości ułożenia paneli i niesamowity efekt końcowy. Obrzeża dostępne są w trzech kolorach: naturalne aluminium, złoty, czarny mat.
 
Składana podłoga taneczna MACARENA szybko zyskała uznania nie tylko klientów, ale również ekspertów z branży HoReCa. Czego dowodem jest zdobycie Nagród Głównych w konkursie na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii, podczas targów Horeca Gastrofood 2016 w Krakowie, a także w konkursie na Najlepszy produkt The best of World 2016 w kategorii Wyposażenie hotelu i infrastruktury okołohotelowej targów WORLDHOTEL 2016.
 
 
Ponad 20-letnie doświadczenie MIL-SYSTEM sprawiło, że jest ona marką znaną i rozpoznawaną w branży meblowej. Posiada szerokie, kilkutysięczne grono klientów w Polsce, a jej produkty można spotkać również w wielu krajach Europy. W szerokiej ofercie firmy MIL-SYSTEM znajdą Państwo m.in. wysokiej jakości podłogi, które można wykorzystywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Produkty te są bardzo wytrzymałe (klasa ścieralności T), co daje możliwość użytkowania ich na długie lata.
 
 
Ogromną zaletą podłóg MIL-SYSTEM jest to, że do ich ułożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Układa się je w prosty sposób, intuicyjnie przy oszczędności 90% czasu podczas rozkładania i składania względem innych dostępnych podłóg składanych na rynku. Zatem wybór marki MIL-SYSTEM to gwarancja najwyższej jakość i najbardziej ergonomiczne rozwiązania, a także profesjonalna obsługa niet ylko w dziedzinie doradztwa, ale również w działaniach projektowych, aranżacyjnych i montażowych.
 
Więcej informacji na www.milsystem.pl
 
MIL-SYSTEM
ul. Jarzębinowa 84
11-034 Stawiguda
tel.: 89 527 32 42
Fax: 89 523 50 00
e-mail: olsztyn@milsystem.pl
www.milsystem.pl
 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Pizzola Rational Robot - Coupe Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee CTK Doram Piórex Lemonia Manitowoc Foodservice POSbistro Gastromedia Na Lunch
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000