Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Stwórz unikalne sm...
Grille i Wędzarnie...
Perfekcyjna czysto...
Wyjątkowy smak i c...
Znakowanie żywnośc...
Tarta śliwkowa z C...
Nowe soki i lemoni...
Niezawodne urządze...
Mrożone ciasto do ...
Oasis Pro Glass fi...
Innowacyjne ekspre...
BURGERY WOŁOWE od ...
Poradnik Hamburger...
Tacki do żywności ...
Sklep internetowy ...
Nowoczesne zarządz...
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
Elmak
Hello Coffee
Secpol
Belgium`s Best
Iglotex
Menos
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Rewolucyjna linia bufetów FRESH marki KOMATZa nami Międzynarodowe Tragi Poznańskie Polagra Gastro, które odbyły się w dniach 25-28 września 2017 roku. Wydarzenie to przyciąga wielu wystawców, a wśród nich nie mogło zabraknąć firmy KOMAT, która co roku zaskakuje swoich klientów nowoczesnymi rozwiązaniami. Tym razem jej przedstawiciele zaprezentowali najnowszą kompleksową ofertę nowoczesnych bufetów chłodniczych, grzewczych i neutralnych FRESH.
 
Tradycyjnie jednym z ważniejszych punktów harmonogramu Międzynarodowych Targów Poznańskich jest wyłonienie laureatów konkursu o Złoty Medal MTP. O tą prestiżową nagrodę, ubiega się co roku, prawie 500 produktów. KOMAT zdobył uznanie jury za najnowszą linię bufetów FRESH. Nagrodę z rąk przedstawiciela MTP odebrał Prezes firmy KOMAT Mieczysław Kozłowski.
 
 
- Dotychczas nasze pierwsze bufety wykonywaliśmy z chłodzeniem statycznym, gdzie była tylko płyta, na której eksponowana żywność była zimna, chłodzona. Późniejsza modernizacja bufetów, które się ukazywały np. Bufet Premium Cold polegała na dołożeniu obiegu wymuszonego powietrza. Dzięki temu potrawy były chłodzone nie tylko od dołu, ale także nawiewane zimnym powietrzem z góry. Bufet Fresh to rewolucyjna modernizacja, która polega na tym, że chłodzenie mamy od dołu płyty i dodatkowo jest też wymuszony obieg powietrza, który chłodzi i utrzymuje temperaturę od góry. A tą najważniejszą nowinką jest to, że Bufet Fresh świetnie utrzymuje wilgotność potraw. Regulacja wilgotności dań odbywa się poprzez cząsteczki wody rozpylane ultradźwiękami, gdzie powstają drobinki pary, które osądzają się na potrawie nie pozwalając jej stracić walorów jakościowych, estetycznych czy smakowych. Mamy możliwość dowolnego zwiększania lub zmniejszania mocy nawilżania. W zależności od rodzaju potrawy możemy dozować ilość tej pary, która osadza się na żywności. Plusem jest to, że takie dania mogą być eksponowane na bufecie nawet kilka godzin, i co ważne, podczas tego okresu w ogóle nie tracą na swojej jakości – wyjaśnia Grzegorz Braun, koordynator sprzedaży w firmie KOMAT.
 
 
Linia bufetów FRESH wyróżnia się także wysokim poziomem funkcjonalności, energooszczędnością, łatwością utrzymywania go w czystości oraz bezpieczeństwem użytkowania. W bufecie chłodniczym został zastosowany wysokiej klasy układ chłodniczy oparty na niezawodnym i energooszczędnym agregacie. Dzięki temu utrzymywana jest stabilna temperatura w zakresie od 4 do 12C, a urządzenie jest przyjazne środowisku. W bufecie grzewczym energooszczędność gwarantuje zastosowanie płyty indukcyjnej, dzięki której wyeliminowano również ryzyko poparzenia się przez klientów i obsługę.
 
 
Bufet można wkomponować w każde wnętrze, dzięki szerokiemu wachlarzowi materiałów wykończeniowych o bogatej kolorystyce. To od Państwa zależy czy bufet wykonany będzie z drewna, stali, kamienia, konglomeratu czy Corianu®. Co więcej, przestrzeń pod bufetem została wypełniona systemem wyjątkowo pojemnych szuflad.
 
 
Innowacyjne rozwiązania zastosowane w bufetach FRESH zapewniają atrakcyjną prezentację potraw, a także gwarantują zachowanie ich świeżości i walorów smakowych na dłużej. Oprócz mgiełki pary wodnej zastosowanej w bufetach chłodniczych, do wysokiego poziomu prezentacji przyczynia się również kaskadowy układ półek, który odpowiednio eksponuje produkty i ułatwia do nich dostęp klientom.
 
Prezentowany przez firmę sprzęt cieszył się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających poznańskie targi POLAGRA GASTRO. Przybyli goście mogli sami ocenić jakość urządzeń, a także otrzymać od firmowych doradców wiele cennych wskazówek i rad. Oprócz najnowszej linii bufetów FRESH, klienci mogli, już po raz kolejny, zobaczyć z bliska składany bar mobilny speedBAR, Bufet premiumCold oraz wielokrotnie nagradzany masterBAR.
 
 
KOMAT jako czołowy producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej nieustannie prowadzi badania nad wdrażaniem nowych rozwiązań gastronomicznych, a także rozmawia ze swoimi specjalistami i inwestorami z branży HoReCa. Wszystkie produkty marki KOMAT powstają z dokładną starannością o każdy najmniejszy szczegół. Zatem mają Państwo pewność, że urządzenia te są innowacyjne, funkcjonalne, o nowoczesnym designie, a co ważne bezpieczne.
 
Wszystkich zainteresowanych produktami firmy KOMAT zapraszamy na stronę www.komat.com.pl
Komat Mieczysław Kozłowski
Romanowo Dolne 105
64-704 Romanowo Dolne
tel.: 67 255 98 20-21
fax: 67 255 98 22
e-mail:komat@komat.com.pl
www.komat.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Barson Watersystem Reinex Barry Callebaut
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000