Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Stwórz unikalne sm...
Grille i Wędzarnie...
Perfekcyjna czysto...
Wyjątkowy smak i c...
Znakowanie żywnośc...
Tarta śliwkowa z C...
Nowe soki i lemoni...
Niezawodne urządze...
Mrożone ciasto do ...
Oasis Pro Glass fi...
Innowacyjne ekspre...
BURGERY WOŁOWE od ...
Poradnik Hamburger...
Tacki do żywności ...
Sklep internetowy ...
Nowoczesne zarządz...
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
Elmak
Hello Coffee
Secpol
Belgium`s Best
Iglotex
Menos
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Profesjonalny sprzęt i narzędzia do mycia okien w Restauracjach i Hotelach


Podróżując niejednokrotnie można zauważyć coraz to bardziej nowoczesne projekty architektoniczne. Wysokie, całkowicie przeszklone, a niekiedy tworzone na kształt statków pasażerskich czy nawet fortepianu. Takie obiekty z pewnością cieszą nasze oczy, jednak utrzymanie ich w nienagannym blasku to nie lada wyzwanie. Najlepszym rozwiązaniem to tego typu zadań będzie zastosowanie technologii Watersystem, dzięki której w szybki i bezpieczny sposób będzie można pozbyć się zabrudzeń i smug z trudno dostępnych miejsc.
 
 
Watersystem jest jednym z niewielu dostawców, oferującym szeroką gamę produktów przeznaczonych dla osób zajmujących się utrzymaniem higieny w obiektach gastronomicznych, hotelach, restauracjach itp. Mycie takich powierzchni szklanych jak duże okna hotelowe czy restauracyjne wymaga użycia odpowiednich narzędzi, które w bezpieczny sposób usprawnią ich czyszczenie. Dlatego też firma Watersystem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wprowadziła na rynek nowoczesne i przyjazne dla środowiska urządzenia do wewnętrznego jaki zewnętrznego mycia okien za pomocą wody osmotycznej.
 
 
Do osiągnięcia najlepszych wyników mycia potrzebna jest bardzo dobrej jakości woda. Z chemicznego punktu widzenia, dzięki dwubiegunowej naturze (możliwości reakcji z ładunkami dodatnimi i ujemnymi) woda jest doskonałym rozpuszczalnikiem. Im czystsza jest woda, tym lepsza jest jej zdolność do reagowania z ładunkami (dodatnimi i ujemnymi) oraz bardziej agresywne działanie na brud, a więc jej siła czyszcząca. Czysta woda działa jak niezwykły rozpuszczalnik, zdolny do przyciągania i usuwania zanieczyszczeń. Płukanie, ponownie przy użyciu czystej wody, gromadzi i usuwa wszelkie pozostałości, pozostawiając powierzchnię absolutnie czystą i wolną od smug. Dzięki zastosowaniu wody osmotycznej rozładowywany jest ładunek elektrostatyczny mytej powierzchni, a tym samym przez dłuższy czas jest ona czysta.
 
 
Systemy AquaClean jakie oferuje Watersystem to idealne rozwiązanie w przypadku mycia szyb w różnych trudnodostępnych miejscach i na dużych wysokościach (do 18 m). Zostały stworzone z myślą o zapewnieniu dwóch podstawowych potrzeb bezpiecznego mycia okien na wysokościach, bez użycia platform czy drabin oraz wysokiej jakości mycia przy braku konieczności stosowania dodatkowych środków myjących. Dzięki lekkiej i mobilnej konstrukcji systemy AquaClean, stają się najbardziej wygodnymi i wydajnymi urządzeniami do utrzymania czystości. Umożliwiają pracę dwóm operatorom jednocześnie w różnych miejscach. Stosowanie systemów AquaClean sprawia, iż operacje mycia okien są proste, wydajne i całkowicie bezpieczne.

Co więcej, AquaClean to systemy do mycia okien, które skracają czas mycia o ok. 60-70% w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Umożliwiają mycie blisko 200 m2 powierzchni szklanych w ciągu godziny. Redukują koszty mycia poprzez zmniejszenie zużycia środków chemicznych. Dzięki niewielkiemu zużyciu wody oraz braku konieczności stosowania znacznej ilości środków chemicznych, z AquaClean dbamy również ochronę środowiska. Dużą zaletą tego systemu jest także to, że jedno urządzenie może być obsługiwane przez dwóch operatorów, co zapewnia wysoką wydajność zastosowanej membrany osmotycznej.
 


W bogatej ofercie urządzeń firmy Watersystem znajdziemy systemy AquaClean zarówno do wewnętrznego jak i zewnętrznego mycia okien oraz innych powierzchni szklanych. Systemy AquaClean ECO (150/310/610 cm) przeznaczone są do mycia wewnętrznego powierzchni, a nawet w miejscach trudno dostępnych lub wymagających zazwyczaj zastosowania innych urządzeń (podnośników, wysokich drabin itp.). AquaClean ECO jest systemem teleskopowym, o zasięgu do 6 metrów, (w zależności od zastosowanego modelu), niezwykle wytrzymałym, lekkim i prostym w obsłudze. Jest to perfekcyjne narzędzie pracy dla prywatnych osób jak i firm zajmujących się utrzymaniem czystości w obiektach. Zestaw zawiera: kij teleskopowy, zbiornik na wodę demineralizowaną, pad i ściereczki z mikrofibry do mycia okien. Zastosowanie:
  • okna
  • witryny sklepowe
  • ogrody zimowe
  • okna tarasowe
  • lustra
  • kabiny prysznicowe.


Kolejną propozycją od Watersyetm jest kompaktowy system, o niewielkim ciężarze i gabarytach umożliwiających łatwe przenoszenie w różne miejsca. System AquaClean Mobile LP odznacza się duża wydajnością. Woda osmotyczna, produkowana jest wyłącznie pod ciśnieniem sieciowym. System wyposażony został w trzystopniowy układ filtracji wody składający się z filtra wstępnego, węglowego oraz membrany osmotycznej zapewniającej otrzymanie wody o wyjątkowej czystości, umożliwiacie mycie okien bez smug. System AquaClean Mobile LP dostarczany jest również w wersji z pompą podnoszącą ciśnienie. Wyposażenie: licznik przepływu wody, filtr wstępny mechaniczno-węglowy, membrana osmotyczna, 15 metrowy wąż do zasilania wodą, 15 metrowy wąż do odprowadzenia wody do kanalizacji, ręczny miernik TDS. Wyposażenie dodatkowe: lance teleskopowa ze szczotką, pompa podnosząca ciśnienie (zasilanie 230 V/50 Hz), filtr DI.
 


Z kolei system AquaClean Mobile HP odznacza się wysoką wydajnością oraz jakością wody. Ten kompaktowy system, o niewielkim ciężarze i gabarytach umożliwia łatwe jego przenoszenie w różne miejsca. Zastosowany pięciostopniowy system uzdatniania zapewnia otrzymanie wody o najwyższym stopniu czystości oraz pozwala na długotrwałą pracę membrany osmotycznej. System zapewnia mycie okien bez smug. Jako podstawowe wyposażenie systemów AquaClean Mobile HP, zasilanych 230 V stanowi bezprzewodowy system sterowania, umożliwiający załączanie i wyłączanie systemu z odległości do 20 m. Za pomocą tego samego pilota sterującego operator ma możliwość załączenia i wyłączenia pompy do detergentu wspomagającej proces mycia. AquaClean Mobile HP wyposażony jest w pięciostopniowy układ filtracji wody składający się z filtra wstępnego, filtra węglowego, systemu stabilizacji twardości, odwróconej osmozy, 15 metrowy wąż do zasilania wodą, filtra końcowego DI. Wyposażenie dodatkowe: miernik TDS online, lanca teleskopowa ze szczotką, pompa detergentu.
 


Systemy AquaClean od marki Watersystem znacznie zmniejszą koszty usług mycia, dzięki zastosowaniu wysokiej czystości wody demineralizowanej i odpowiednio dobranym narzędziom. Pozwoli to na szybsze i bezpieczniejsze mycie szklanych powierzchni, które dodatkowo będzie przyjazne dla środowiska z uwagi na redukcję konieczności użycia środków chemicznych. Bez wątpienia przełoży się to zarówno na zwiększenie tempa oraz dokładność pracy, a efekty mycia w postaci czystych okien i fasad, bez smug będą zadowalające.
 
Więcej informacji w Prezentacji Firmy oraz na stronie www.aquaclean24.pl
WATERSYSTEM Sp. z o.o. Sp.k
ul. Trakt Brzeski 127
05-077 Zakręt
tel.: 22 795 77 93, 606 149 007
fax: 22 773 23 80
e-mail:m.sobolewski@watersystem.pl
www.aquaclean24.pl

 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Barson Watersystem Reinex Barry Callebaut
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000