Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Rational
Robot - Coupe
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Elmak
Baziółka
Hello Coffee
Fanex
Sokołów
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Profesjonalny sprzęt i narzędzia do mycia okien w Restauracjach i Hotelach


Podróżując niejednokrotnie można zauważyć coraz to bardziej nowoczesne projekty architektoniczne. Wysokie, całkowicie przeszklone, a niekiedy tworzone na kształt statków pasażerskich czy nawet fortepianu. Takie obiekty z pewnością cieszą nasze oczy, jednak utrzymanie ich w nienagannym blasku to nie lada wyzwanie. Najlepszym rozwiązaniem to tego typu zadań będzie zastosowanie technologii Watersystem, dzięki której w szybki i bezpieczny sposób będzie można pozbyć się zabrudzeń i smug z trudno dostępnych miejsc.
 
 
Watersystem jest jednym z niewielu dostawców, oferującym szeroką gamę produktów przeznaczonych dla osób zajmujących się utrzymaniem higieny w obiektach gastronomicznych, hotelach, restauracjach itp. Mycie takich powierzchni szklanych jak duże okna hotelowe czy restauracyjne wymaga użycia odpowiednich narzędzi, które w bezpieczny sposób usprawnią ich czyszczenie. Dlatego też firma Watersystem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wprowadziła na rynek nowoczesne i przyjazne dla środowiska urządzenia do wewnętrznego jaki zewnętrznego mycia okien za pomocą wody osmotycznej.
 
 
Do osiągnięcia najlepszych wyników mycia potrzebna jest bardzo dobrej jakości woda. Z chemicznego punktu widzenia, dzięki dwubiegunowej naturze (możliwości reakcji z ładunkami dodatnimi i ujemnymi) woda jest doskonałym rozpuszczalnikiem. Im czystsza jest woda, tym lepsza jest jej zdolność do reagowania z ładunkami (dodatnimi i ujemnymi) oraz bardziej agresywne działanie na brud, a więc jej siła czyszcząca. Czysta woda działa jak niezwykły rozpuszczalnik, zdolny do przyciągania i usuwania zanieczyszczeń. Płukanie, ponownie przy użyciu czystej wody, gromadzi i usuwa wszelkie pozostałości, pozostawiając powierzchnię absolutnie czystą i wolną od smug. Dzięki zastosowaniu wody osmotycznej rozładowywany jest ładunek elektrostatyczny mytej powierzchni, a tym samym przez dłuższy czas jest ona czysta.
 
 
Systemy AquaClean jakie oferuje Watersystem to idealne rozwiązanie w przypadku mycia szyb w różnych trudnodostępnych miejscach i na dużych wysokościach (do 18 m). Zostały stworzone z myślą o zapewnieniu dwóch podstawowych potrzeb bezpiecznego mycia okien na wysokościach, bez użycia platform czy drabin oraz wysokiej jakości mycia przy braku konieczności stosowania dodatkowych środków myjących. Dzięki lekkiej i mobilnej konstrukcji systemy AquaClean, stają się najbardziej wygodnymi i wydajnymi urządzeniami do utrzymania czystości. Umożliwiają pracę dwóm operatorom jednocześnie w różnych miejscach. Stosowanie systemów AquaClean sprawia, iż operacje mycia okien są proste, wydajne i całkowicie bezpieczne.

Co więcej, AquaClean to systemy do mycia okien, które skracają czas mycia o ok. 60-70% w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Umożliwiają mycie blisko 200 m2 powierzchni szklanych w ciągu godziny. Redukują koszty mycia poprzez zmniejszenie zużycia środków chemicznych. Dzięki niewielkiemu zużyciu wody oraz braku konieczności stosowania znacznej ilości środków chemicznych, z AquaClean dbamy również ochronę środowiska. Dużą zaletą tego systemu jest także to, że jedno urządzenie może być obsługiwane przez dwóch operatorów, co zapewnia wysoką wydajność zastosowanej membrany osmotycznej.
 


W bogatej ofercie urządzeń firmy Watersystem znajdziemy systemy AquaClean zarówno do wewnętrznego jak i zewnętrznego mycia okien oraz innych powierzchni szklanych. Systemy AquaClean ECO (150/310/610 cm) przeznaczone są do mycia wewnętrznego powierzchni, a nawet w miejscach trudno dostępnych lub wymagających zazwyczaj zastosowania innych urządzeń (podnośników, wysokich drabin itp.). AquaClean ECO jest systemem teleskopowym, o zasięgu do 6 metrów, (w zależności od zastosowanego modelu), niezwykle wytrzymałym, lekkim i prostym w obsłudze. Jest to perfekcyjne narzędzie pracy dla prywatnych osób jak i firm zajmujących się utrzymaniem czystości w obiektach. Zestaw zawiera: kij teleskopowy, zbiornik na wodę demineralizowaną, pad i ściereczki z mikrofibry do mycia okien. Zastosowanie:
  • okna
  • witryny sklepowe
  • ogrody zimowe
  • okna tarasowe
  • lustra
  • kabiny prysznicowe.


Kolejną propozycją od Watersyetm jest kompaktowy system, o niewielkim ciężarze i gabarytach umożliwiających łatwe przenoszenie w różne miejsca. System AquaClean Mobile LP odznacza się duża wydajnością. Woda osmotyczna, produkowana jest wyłącznie pod ciśnieniem sieciowym. System wyposażony został w trzystopniowy układ filtracji wody składający się z filtra wstępnego, węglowego oraz membrany osmotycznej zapewniającej otrzymanie wody o wyjątkowej czystości, umożliwiacie mycie okien bez smug. System AquaClean Mobile LP dostarczany jest również w wersji z pompą podnoszącą ciśnienie. Wyposażenie: licznik przepływu wody, filtr wstępny mechaniczno-węglowy, membrana osmotyczna, 15 metrowy wąż do zasilania wodą, 15 metrowy wąż do odprowadzenia wody do kanalizacji, ręczny miernik TDS. Wyposażenie dodatkowe: lance teleskopowa ze szczotką, pompa podnosząca ciśnienie (zasilanie 230 V/50 Hz), filtr DI.
 


Z kolei system AquaClean Mobile HP odznacza się wysoką wydajnością oraz jakością wody. Ten kompaktowy system, o niewielkim ciężarze i gabarytach umożliwia łatwe jego przenoszenie w różne miejsca. Zastosowany pięciostopniowy system uzdatniania zapewnia otrzymanie wody o najwyższym stopniu czystości oraz pozwala na długotrwałą pracę membrany osmotycznej. System zapewnia mycie okien bez smug. Jako podstawowe wyposażenie systemów AquaClean Mobile HP, zasilanych 230 V stanowi bezprzewodowy system sterowania, umożliwiający załączanie i wyłączanie systemu z odległości do 20 m. Za pomocą tego samego pilota sterującego operator ma możliwość załączenia i wyłączenia pompy do detergentu wspomagającej proces mycia. AquaClean Mobile HP wyposażony jest w pięciostopniowy układ filtracji wody składający się z filtra wstępnego, filtra węglowego, systemu stabilizacji twardości, odwróconej osmozy, 15 metrowy wąż do zasilania wodą, filtra końcowego DI. Wyposażenie dodatkowe: miernik TDS online, lanca teleskopowa ze szczotką, pompa detergentu.
 


Systemy AquaClean od marki Watersystem znacznie zmniejszą koszty usług mycia, dzięki zastosowaniu wysokiej czystości wody demineralizowanej i odpowiednio dobranym narzędziom. Pozwoli to na szybsze i bezpieczniejsze mycie szklanych powierzchni, które dodatkowo będzie przyjazne dla środowiska z uwagi na redukcję konieczności użycia środków chemicznych. Bez wątpienia przełoży się to zarówno na zwiększenie tempa oraz dokładność pracy, a efekty mycia w postaci czystych okien i fasad, bez smug będą zadowalające.
 
Więcej informacji w Prezentacji Firmy oraz na stronie www.aquaclean24.pl
WATERSYSTEM Sp. z o.o. Sp.k
ul. Trakt Brzeski 127
05-077 Zakręt
tel.: 22 795 77 93, 606 149 007
fax: 22 773 23 80
e-mail:m.sobolewski@watersystem.pl
www.aquaclean24.pl

 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros Alumast HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga InEwi Firelight Glass
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000