Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Elmak
Baziółka
Hello Coffee
Iglotex
Menos
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Profesjonalna maszyna pakująca M-C-S MAP125


Sprawia, że żywność pozostaje dłużej świeża, a produkty docierają do klienta w nienaruszonym stanie nie tracąc na jakości i wyglądzie. Umożliwia bezpieczne i higieniczne pakowanie dań zapewniające wysoki komfort pracy. Taka jest właśnie najnowsza maszyna M-C-S MAP TSS 125 firmy Metro-Catering-System. Zalety tego urządzenia docenili eksperci kulinarni przyznając nagrodę w konkursie na najlepszy produkt EuroGastro 2018.
 
Coraz częściej dostawcy opierają swoją produkcję na nowoczesnych technologiach takich jak Modyfikowana Atmosfera Pakowania (MAP), która gwarantuje konsumentom dłuższy termin przydatności do spożycia, bezpieczeństwo, higienę, a co za tym idzie, również zdrowie. Proponowana przez firmę Metro-Catering-System innowacyjna metoda pakowania MAP to nic innego jak zastąpienie w opakowaniu naturalnego powietrza gazem lub mieszanką gazów, np. azotu i dwutlenku węgla. MAP sprawia, że żywność pozostaje dłużej świeża, a producentom żywności zapewnia dostęp do szerszej grupy konsumentów i większego rynku zbytu. Proces ten idealnie sprawdza się w przypadku dań gotowych, mięs, wędlin, kiełbas, nabiału, warzyw czy owoców. Produkty zapakowane metodą MAP zachowują wysoką jakość przez dłuższy czas oraz docierają do klienta w nienaruszonym stanie nie tracąc na jakości i wyglądzie.

 

Do działania technologii MAP potrzebne są, oprócz mieszanki gazów również odpowiednie urządzenie, opakowanie, folia bądź wieczko. Półautomatyczna maszyna M-C-S MAP TSS 125 z oferty Metro-Catering-System to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy mamy żywność pakowaną w atmosferze ochronnej. Urządzenie oferuje trzy tryby pracy: zgrzewanie, próżnia + gaz (MAP), SKIN oraz 10 programów pakowania. Dodatkowo przystosowane jest do wielofunkcyjnych matryc umożliwiających zgrzanie nawet kilku różnej wielkości opakowań wykonanych z tworzyw typu PP, PET, papier itd.
 

Maszyna M-C-S MAP TSS 125 doskonale sprawdza się w gastronomii, firmach cateringowych oraz na produkcji. Jej zalety są nieocenione wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna, niezawodna maszyna o prostej obsłudze. Dania gotowe przygotowane w odpowiedni sposób i zapakowane na maszynie M-C-S MAP TSS 125 w MAP można dostarczać do placówek handlowych rozszerzając w ten sposób zasięg swojej działalności o sprzedaż detaliczną. Z pewnością pozwoli to na zwiększenie sprzedaży wyrobów oraz poprawienie rentowności firmy.

Zalety pakowania w MAP na maszynie M-C-S MAP TSS 125:
  • dłuższy okres przydatności do spożycia bez środków konserwujących
  • wysoka jakość produktów
  • mniej odpadów
  • większe możliwości sprzedaży
  • higieniczne, hermetyczne i atrakcyjne opakowania
  • bardzo szeroki wybór opakowań
  • większa wydajność produkcyjna oraz niższe koszty produkcji.
 
Korzyści wynikające z zakupu maszyny M-C-S MAP TSS 125 mogli poznać wszyscy, którzy w dniach od 21 do 23 marca 2018r. odwiedzili Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro. Wysoką jakość tego urządzenia docenili także eksperci kulinarni, którzy przyznali firmie Metro-Catering-System nagrodę główną w konkursie na najlepszy produkt EuroGastro 2018 w kategorii Sprzęt i akcesoria dla cateringu.
 
 
Co więcej, maszyna M-C-S MAP TSS 125 jest wyposażona w bardzo precyzyjne czujniki odpowiadające za sprawdzanie stopnia próżni oraz ilości gazu, które jednocześnie automatycznie regulują ich poziom. Gwarantuje to niskie zużycie gazu oraz wysoką jakość pakowania. Pomimo dużej wydajności i pokaźnych rozmiarów matrycy wymagane napięcie do zasilania tego urządzenia to 220V.
 
 
Rozwiązania Metro-Catering-System umożliwiają firmom gastronomicznym dotarcie do klientów poza dotychczasowy obszar ich działalności. Oprócz korzyści finansowych, czyli sprzedaży zewnętrznej, dają również możliwość zareklamowania swoich produktów poprzez obecność na sklepowych półkach. Klient, który ma możliwość zakupu i spróbowania wyrobów cateringowych poprzez zakup detaliczny z pewnością dotrze do wytwórcy, aby skosztować z wyjątkowych wyrobów u źródła.
 

Metro-Catering-System
ul. Otmuchowska 46
48-300 Nysa
tel. 77 464 44 22
fax. 77 435 25 54
biuro@metro-plast.pl
www.metro-catering-system.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Rational Robvita Smoker LabelFresh Debic Cukiernia M&K Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000