Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Hello Coffee
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Premiera zmywarki podblatowej UC od Winterhaltera: ARCYDZIEŁO


Winterhalter – ekspert od zmywania naczyń, podczas tegorocznych targów POLAGRA GASTRO/INVEST HOTEL zaprezentował następną generację zmywarek podblatowych Serii UC. Winterhalter zapewnia perfekcyjne rezultaty zmywania, intuicyjną obsługę oraz pełne bezpieczeństwo i niezawodność. Dlatego lider rynku w technologii zmywania opisuje nową Serię UC jako Arcydzieło.
 

Naszym celem było zaprojektowanie najlepszej zmywarki w swojej klasie. Całkowicie zmieniliśmy naszą wypróbowaną i przetestowaną Serię UC i udoskonaliliśmy każdy szczegół, aby uzyskać jeszcze lepszy produkt. Rezultatem jest profesjonalne narzędzie do komercyjnego zmywania naczyń. Dzieło sztuki inżynierskiej. Przebłysk przyszłości mówi Dyrektor Zarządzający, Ralph Winterhalter.
 

Podstawowa koncepcja UC sprawdziła się przez wiele lat i sprawiła, że seria odniosła ogromny sukces: Jedna technologia dla czterech różnych zastosowań. Klienci mają swoje UC w jednym z czterech rozmiarów: S, M, L lub XL, dokładnie dostosowane do ich konkretnych potrzeb, takich jak perfekcyjne mycie szkła, zastawy stołowej, sztućców lub naczyń bistro. Każda zmywarka z Serii UC standardowo wyposażona jest w zmienne ciśnienie wody: VarioPower, który precyzyjnie dostosowuje ciśnienie wody do rodzaju mytych naczyń i stopnia ich zabrudzenia. Są one skutecznie usuwane, a naczynia traktowane delikatnie.
 


Niższe zużycie energii i niższe koszty w połączeniu z poprawą jakości pracy w pomieszczeniu, w którym znajduje się zmywarka: w nowej Serii UC klienci mogą również skorzystać z opatentowanego układu odzysku ciepła. Każda maszyna jest dostępna z wbudowaną funkcją Energy jako opcją.
 

Oprócz sprawdzonej obsługi jednym przyciskiem, nowa UC ma inteligentny wyświetlacz dotykowy. Czytelne piktogramy i przejrzysty interfejs oznaczają, że wyświetlacz jest szczególnie przyjazny dla użytkownika. Jest on tak czuły, że można go łatwo obsługiwać nawet w rękawiczkach. Powierzchnia jest wykonana z wyjątkowo mocnego szkła i została przetestowana w ekstremalnych warunkach kuchennych.
 

International Product Manager, Jens Steck dodaje: Nowa Seria UC jest jeszcze bardziej ekonomiczna: zoptymalizowane pod względem przepływu pole myjące z nową geometrią dysz zmniejsza zużycie wody nawet o 25 procent w porównaniu z poprzednim modelem. Zużycie energii elektrycznej i chemikaliów w konsekwencji spada, co znacznie obniża bieżące koszty eksploatacji.
 

Nowa generacja Serii UC może być podłączona do sieci za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego za pośrednictwem CONNECTED WASH, które przesyła dane operacyjne do serwera praktycznie w czasie rzeczywistym. Klienci Winterhalter mają dostęp do aplikacji CONNECTED WASH na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Umożliwia to spójną analizę i ocenę wszystkich ważnych danych operacyjnych. CONNECTED WASH umożliwia optymalizację całego procesu zmywania, zapewniając w ten sposób wyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności w każdej profesjonalnej kuchni.
 


Ralph Winterhalter podsumowuje: Cała nasza wiedza, nasze doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 70 lat oraz ogromna pasja kryją się w nowej zmywarce z Serii UC. Została ona opracowana z myślą o przyszłości, wyposażona w najnowszą technologię i jest gotowa do pracy z internetem. Każdy detal jest dopracowany z najwyższą możliwą precyzją. Wszystko dokładnie dopasowaliśmy do wymagań i życzeń naszych klientów. To arcydzieło w swojej klasie.
 
Więcej informacji na stronie www.wynajmijzmywarke.pl
Winterhalter Gastronom Polska Sp. z o.o.
Trakt Brzeski 62 B
05-077 Warszawa-Wesoła
tel.: 22 773 25 52
e-mail: biuro@winterhalter.com.pl
www.winterhalter.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Heinz Polska Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros Frogut Alumast HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000