Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Perfekcyjna czystość ze zmywarkami Winterhalter


Firma Winterhalter podczas tegorocznych targów EuroGastro 2019, oprócz pełnej ekspozycji najnowszej generacji zmywarek gastronomicznych i z myślą o swoich klientach przygotowała wiele interesujących atrakcji. Można było poznać tajniki sztuki garnirunku, dowiedzieć się jak wybierać wino czy też porozmawiać z kulinarnymi ekspertami. A to nie wszystko!
 

Trzy intensywne dni, przepełnione dawką drogocennej wiedzy z zakresu prowadzenia restauracji zaowocowały nowymi kontaktami biznesowymi. Winterhalter jako lider rynku w technologii zmywania naczyń przedstawił swoją najnowszą serię zmywarek podblatowych  UC. Zapewnia ona perfekcyjne rezultaty zmywania, intuicyjną obsługę oraz pełne bezpieczeństwo i niezawodność. Celem Winterhaltera było zaprojektowanie najlepszej zmywarki w swojej klasie. Wielokrotne testy serii UC pozwolił na udoskonalenie każdego jej szczegółu. W rezultacie powstało dzieło sztuki inżynierskiej w postaci profesjonalnego narzędzia przeznaczonego do komercyjnego zmywania naczyń. Z tego względu też serię tą nazwano Arcydzieło.
 

Klienci mają swoje UC w jednym z czterech rozmiarów: S, M, L lub XL, dokładnie dostosowane do ich konkretnych potrzeb, takich jak perfekcyjne mycie szkła, zastawy stołowej, sztućców lub naczyń bistro. Każda zmywarka z serii UC standardowo wyposażona jest w zmienne ciśnienie wody: VarioPower, który precyzyjnie dostosowuje ciśnienie wody do rodzaju mytych naczyń i stopnia ich zabrudzenia. Są one skutecznie usuwane, a naczynia traktowane delikatnie. Nowa geometria dysz pozwala zmniejszyć zużycie wody, co w konsekwencji obniża zużycie energii elektrycznej i bieżących kosztów eksploatacji. Nowoczesny panel dotykowy sprawia, że jej obsługa jest jeszcze prostsza. Opracowana aplikacja CONNECTED WASH pozwala na to, aby zmywarka UC była cały czas podłączona do sieci, dzięki czemu użytkowni otrzymuje spójną analizę i ocenę wszystkich ważnych danych operacyjnych.
 

 
Potwierdzeniem wysokiej jakości zmywarki serii UC jest otrzymane wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2019 w kategorii  Sprzęt ciężki dla HoReCa.
 
 
Przybyli Goście mieli też okazję uczestniczyć w wyjątkowych prelekcjach, jakie odbyły się na stoisku Winterhaltera w Strefie Wiedzy. Jedną z nich była prezentacja kieliszków połączona z degustacją win, które poprowadził Piotr Kamecki z Winkolekcji. Swoje wystąpienie miał również Adam Pawłowski MS, który we współpracy z Instytutem Win Niemieckich odkrył przed Państwem świat Rieslinga i Pinot Paradise. Innym ciekawym wydarzeniem była prezentacja Mateusza Kurzawińskiego, profesjonalnego barmana związanego z marką Barmaker.pl, który w wyjątkowy sposób zaprezentował prawdziwą sztukę garnirunku.
 
 
Nie zabrakło także Ambasador Marki Winterhalter - Giancarlo Russo, który razem z Iwoną Niemczewską przygotował wyśmienity, włoski makaron. Na stoisku firmy przez cały czas trwania targów EuroGastro 2019 byli również autorzy wyjątkowej książki, która przebojem podbija polską gastronomię – Gościnność – Sztuka dobrej obsługi w gastronomiiPatrycja Siwiec oraz Adam Pawłowski MS.
 

Kompleksowy system Winterhalter zapewni Państwu doskonałe rezultaty zmywania. Niezawodnego i ekonomicznego, dostosowanego do najbardziej wymagających klientów. Żaden pojedynczy produkt nie może tego zapewnić. Tylko kompletny system obejmujący zmywarkę, uzdatnianie wody, chemię do mycia i akcesoria może to zagwarantować. W połączeniu z dobrą radą, przejrzystym planowaniem i pierwszorzędną obsługą.
 
Więcej informacji na stronie www.winterhalter.com.pl

Winterhalter Gastronom Polska Sp. z o.o.
Trakt Brzeski 62 B
05-077 Warszawa-Wesoła
tel.: 22 773 25 52
e-mail: biuro@winterhalter.com.pl
www.winterhalter.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast Belfood HAGEA
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000