Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Rational
Robot - Coupe
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Hello Coffee
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Oasis Pro Glass firmy Ecolab najlepszym produktem dla HotelarstwaZadbane i błyszczące lustra, piękne szklane stoliki czy lustrzane kabiny prysznicowe to tylko niektóre elementy, jakie mają wpływ na wizerunek danego obiektu. Utrzymanie ich czystości nie należy do najłatwiejszych zadań i wymaga zastosowania odpowiedni środków do sprzątania. Kluczem do uzyskania olśniewającego efektu czystych powierzchni i szyb będzie produkt Oasis Pro Glass firmy Ecolab, który został nagrodzony podczas targów HoReCa w Krakowie.

W obecnych czasach wymagania Gości w zakresie świadczonych usług i jakości rozumianej globalnie znacznie się zwiększyły. Nie ma wątpliwości, iż zaspokojenie tych wymagań stanowi wyzwanie, z którym na co dzień spotyka się rynek hotelarski. Ecolab jako światowy lider w dziedzinie opracowywania produktów profesjonalnego utrzymania czystości, pomoże spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania w zakresie efektywnego i skutecznego sprzątania.
 

Firma Ecolab dostarcza codziennie swoje produkty do m.in.: hoteli, restauracji, szpitali, wytwórni żywności i napojów, pralni, szkół, placówek handlowych i komercyjnych. Specjalnie dla segmentu HoReCa został stworzony dział Institutional Division F&H specjalizujący się we wprowadzaniu kompleksowych systemów utrzymania higieny w hotelach, pensjonatach oraz punktach gastronomicznych. W bogatym asortymencie firmy Ecolab znajdziemy linię produktów Oasis Pro, która w niezawodny sposób pomoże sprostać codziennym wyzwaniom w branży hotelarskiej. Nowy zestaw służby pięter, w skład którego wchodzi kij teleskopowy, uchwyt nakładki z rzepem, 30-centymetrowy mop z mikrofibry, nierysująca, biała nakładka czyszcząca oraz ściągaczka gumowa jest specjalnie dostosowany do sprzątania pokoi. Uzupełnieniem programu są odpowiednie szkolenia oraz serwis zapewniane przez znakomitych ekspertów Ecolab.
 

Ecolab to także firma biorąca czynny udział w wydarzeniach gastronomicznych, podczas których prezentuje swoje najnowsze rozwiązania. Jednym z nich jest Oasis Pro Glass – środek do czyszczenia powierzchni i szyb. Produkt ten został wysoko oceniony przez jury otrzymując wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Produktów Targów HORECA 2018, w kategorii: Wyposażenie hotelu.
 
 Oasis Pro jest systemem wyjątkowo łatwym do zrozumienia dla personelu. Produkty posiadają konsekwentne i intuicyjne kodowanie barwne oraz system ikon użytkowych. Oprócz produktów zapewniamy szkolenia oraz pełną opiekę serwisową naszych ekspertów mówi Aneta Krupa, Marketing Manager Facility Care, Hospitality, OPL CEE. 
 

Oasis Pro Glass to szybkoschnący środek zapewniający wyjątkową czystość powierzchni szklanych, luster oraz innych błyszczących powierzchni. Pozostawia elementy szklane, lustra i okna idealnie lśniące i bez smug. Jego wydajność jest bardzo duża, ponieważ już jeden worek wystarcza na przygotowanie nawet 1000 butelek wielokrotnego użytku ze spryskiwaczem. Skuteczny i prosty w użyciu środek do czyszczenia szkła nie tylko zwiększa wydajność personelu, ale i nie wymaga polerowania. Jury konkursu doceniło również inne zalety Oasis Pro Glass. Dzięki zastosowaniu automatycznego systemu dozowania stworzonego do produktów z tej linii, kadra zarządzająca hotelu ma pełną kontrolę nad kosztami eksploatacji. Program umożliwia uzyskanie precyzyjnych rozcieńczeń, zapewniających optymalne zużycie środków czyszczących.  Oasis Pro Glass znacznie zmniejsza ilości odpadów opakowaniowych, tj. przynajmniej o 70% w porównaniu z tradycyjnym rozmiarem opakowań. Zalecany poziom stężenia: od 0,25 do 2% w zależności od poziomu zabrudzenia. Dodatkowe informacje oraz instrukcje dotyczące bezpieczeństwa znajdują się na etykiecie produktu oraz w karcie charakterystyki.
 
 
1. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat stosowania należy zapoznać się z planem higieny, informacjami na etykiecie oraz informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa.
2. Podczas pracy z produktem w postaci koncentratu zaleca się stosowanie odpowiedniej odzieży ochronnej.
3. Nanieść środek Oasis Pro Glass spryskiwaczem bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię lub ściereczkę.
4. Wyczyścić powierzchnię, a następnie wytrzeć do sucha czystą ściereczką.
 
 
Ponadto, decydując się na produkty Ecolab otrzymują Państwo również pomoc firmowego konsultanta, który zainstaluje oraz dostosuje pracę układu dozującego do obowiązujących wymagań z zakresu utrzymania higieny w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Firma Ecolab mając na uwadze Państwa korzyść oferuje usługi, w których higiena, bezpieczeństwo użytkownika i ochrona środowiska są zawsze na pierwszym miejscu. Oprócz wysokiej jakości produktów i urządzeń dozujących, proponuje także szkolenia użytkowników, nadzór techniczny oraz serwis na najwyższym poziomie. A to wszystko, by zagwarantować zadowolenie Gości i pełen sukces!

Więcej informacji na stronie
LinkedIn w Ecolab oraz Instagramie w Ecolab Inc.

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114
31-323 Kraków
Tel.: 12 261 61 00
Fax: 12 261 61 01
www.ecolab.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros Frogut Alumast HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000