Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Tacki do żywności ...
Sklep internetowy ...
Nowoczesne zarządz...
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Automatyczne dystr...
Wynajmij profesjon...
Tradycyjne, Domowe...
Poradnik Hamburger...
inEwi - innowacyjn...
Musztarda ze smażo...
W portfolio marki ...
Profesjonalna masz...
Komora chłodnicza ...
Fanex wprowadził d...
Tres Amigos –...
Brazylijska Tapiok...
Mięso ze strusia -...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Elmak
Hello Coffee
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Belfood
Secpol
Iglotex
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Nowy SelfCookingCenter® XS nagrodzony na targach HORECA 2016


Krakowskie targi HORECA to jedno z największych wydarzeń gastronomicznych w Polsce, które co roku przyciąga rzesze zwiedzających. Wśród tegorocznych wystawców nie mogło zabraknąć firmy RATIONAL i jej najnowszego urządzenia SelfCookingCenter® XS – pierwszego systemu kulinarnego z prawdziwą inteligencją.
 
Dzięki intensywnie prowadzonym badaniom marce RATIONAL udało się zmniejszyć konstrukcję urządzenia bez żadnych kompromisów. SelfCookingCenter® XS to innowacyjne rowiązanie, które niesie ze sobą wiele nowych możliwości zastosowania. Urządzenie to posiada inteligentny system przyrządzania potraw, a wszystko to w niewielkim formacie. Można je ustawić praktycznie w każdym miejscu w kuchni, a dzięki wyrafinowanym możliwościom instalacyjnym nadaje się również do gotowania pokazowego oraz jako urządzenie specjalne w restauracjach. Jego rozmiary pozwalają nawet na zabudowę w meblach.
 
 
O tym jak duże korzyści przynosi praca z nowym SelfCookingCenter® XS mogli przekonać się wszysycy, którzy odwiedzili Międzynarodowe Targi HORECA w Krakowie w dniach 16-18 listopada 2016 roku. To jedyne w tym rodzaju urządzenie oferowane na rynku światowym i zapewniające klientom 100% nasycenia gęstą parą w trakcie gotowania. Dodatkowo posiada wszystkie inteligentne funkcje SelfCookingCenter®. Sprzęt ten wyposażony w 5 zmysłów jest czymś więcej niż tylko piecem konwekcyjno-parowym. Wyczuwa optymalne warunki w komorze, rozpoznaje wielkość i ilość potraw, myśli i wie, w jaki sposób optymalnie przyrządzać daną potrawę. Dodatkowo zapamiętuje zwyczaje użytkownika i porozumiewa się z nim.
 
 
Przez cały czas trwania imprezy stoisko firmy RATIONAL, jak co roku, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele firmy odpowiadali na pytania i służyli profesjonalnymi poradami. Podczas pokazów kulinarnych na żywo licznie zgromadzona publiczność mogła także zobaczyć jak za pomocą funkcji Efficient CareControl® urządzenie czyści się samodzielnie. Przekonać się, że dzięki automatycznym procesom odpowiadającym za jego higienę zyskujemy całkowicie bezobsługowy sposób mycia, ale również i odkamieniania sprzętu bez konieczności montaży zbędnych filtrów i zmiękczaczy do wody.
 
Oprócz pozytywnych opinii klientów, SelfCookingCenter® XS zdobył również uznanie jury w konkursie na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii Targów HORECA 2016. Potwierdzeniem tego jest przyznanie Nagrody Głównej firmie RATIONAL za innowacyjny SelfCookingCenter® XS w kategorii Wyposażenie i urządzenia gastronomiczne.
 

Dariusz Radwański – Regionalny Manager Sprzedaży – przyznaje, że SelfCookingCenter® XS to największa moc na najmniejszej powierzchni. – Nie można porównać XS do jego poprzednika, gdyż takiego modelu jeszcze w firmie RATIONAL nie było. Urządzenie ma zaledwie pół metra kwadratowego i jest to całkowicie nowy segment w naszym portfolio, dostępny od 8 września 2016 roku. Dzisiaj głównym problemem w profesjonalnych kuchniach i nie tylko jest miejsce, którego często brakuje. A nowy SelfCookingCenter® XS może służyć w kuchniach jako urządzenie pomocnicze np. przy obsłudze klienta à la carte lub w małej gastronomii typu bistro. Również w sklepach i stacjach benzynowych, gdzie zazwyczaj nie ma miejsca na zainstalowanie pełnowymiarowego urządzenia. Ale przede wszystkim jest to jedyny w swoim rodzaju model na świecie o tak małych rozmiarach oferujący tak zawansowaną technologię jak nasz dobrze znany SelfCookingCenter®  – mówi Radwański.
 
 
Firma RATIONAL nieustannie poszerza swoją bogatą ofertę o nowe produkty i dzięki temu poprawia jakość oraz procesy przebiegające w dużych i profesjonalnych kuchniach. A ze względu na międzynarodowe doświadczenie gwarantuje stałą i wysoką jakość, co usprawnia pracę kucharzy na całym świecie.

Stawiając na markę RATIONAL mogą być Państwo pewni, że gotowanie z wykorzystaniem SelfCookingCenter® XS to praca bez kompromisów: 100% wydajności, 100% jakości potraw, 100% inteligencji. Ten nowoczesny system stanie się Państwa asystentem w kuchni gwarantując niezmiennie najwyższą jakość przyrządzanych dań.
 
Więcej informacji w Prezentacji Firmy RATIONAL oraz na stronie: www.rational-online.com

RATIONAL Sp. z o.o.
Bokserska 66
02-690 Warszawa
tel.: 22 864 93 26
fax: 22 864 93 28
e-mail:info@rational-online.com
www.rational-online.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Pizzola Rational Robot - Coupe Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee CTK Doram Piórex Lemonia Manitowoc Foodservice POSbistro Gastromedia Na Lunch
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000