Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Profesjonalny sprz...
Wynajmij profesjon...
Tradycyjne, Domowe...
Poradnik Hamburger...
inEwi - innowacyjn...
Musztarda ze smażo...
W portfolio marki ...
Profesjonalna masz...
Komora chłodnicza ...
Fanex wprowadził d...
Tres Amigos –...
Brazylijska Tapiok...
Mięso ze strusia -...
Stylowe meble dla ...
Nowe funkcjonalnoś...
Szeroki wybór jada...
Automatyczne dystr...
Rewolucyjna kotlec...
Wysokiej jakości n...
Niezawodny serwis ...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
GRILL KAMADO
Gastromix
Naczynia Polska
GROS
Artykuły spożywcze
Robvita
Pizzola
ELMAK
Hello Coffee
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Belfood
Secpol
Iglotex
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Nowy SelfCookingCenter® XS nagrodzony na targach HORECA 2016


Krakowskie targi HORECA to jedno z największych wydarzeń gastronomicznych w Polsce, które co roku przyciąga rzesze zwiedzających. Wśród tegorocznych wystawców nie mogło zabraknąć firmy RATIONAL i jej najnowszego urządzenia SelfCookingCenter® XS – pierwszego systemu kulinarnego z prawdziwą inteligencją.
 
Dzięki intensywnie prowadzonym badaniom marce RATIONAL udało się zmniejszyć konstrukcję urządzenia bez żadnych kompromisów. SelfCookingCenter® XS to innowacyjne rowiązanie, które niesie ze sobą wiele nowych możliwości zastosowania. Urządzenie to posiada inteligentny system przyrządzania potraw, a wszystko to w niewielkim formacie. Można je ustawić praktycznie w każdym miejscu w kuchni, a dzięki wyrafinowanym możliwościom instalacyjnym nadaje się również do gotowania pokazowego oraz jako urządzenie specjalne w restauracjach. Jego rozmiary pozwalają nawet na zabudowę w meblach.
 
 
O tym jak duże korzyści przynosi praca z nowym SelfCookingCenter® XS mogli przekonać się wszysycy, którzy odwiedzili Międzynarodowe Targi HORECA w Krakowie w dniach 16-18 listopada 2016 roku. To jedyne w tym rodzaju urządzenie oferowane na rynku światowym i zapewniające klientom 100% nasycenia gęstą parą w trakcie gotowania. Dodatkowo posiada wszystkie inteligentne funkcje SelfCookingCenter®. Sprzęt ten wyposażony w 5 zmysłów jest czymś więcej niż tylko piecem konwekcyjno-parowym. Wyczuwa optymalne warunki w komorze, rozpoznaje wielkość i ilość potraw, myśli i wie, w jaki sposób optymalnie przyrządzać daną potrawę. Dodatkowo zapamiętuje zwyczaje użytkownika i porozumiewa się z nim.
 
 
Przez cały czas trwania imprezy stoisko firmy RATIONAL, jak co roku, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele firmy odpowiadali na pytania i służyli profesjonalnymi poradami. Podczas pokazów kulinarnych na żywo licznie zgromadzona publiczność mogła także zobaczyć jak za pomocą funkcji Efficient CareControl® urządzenie czyści się samodzielnie. Przekonać się, że dzięki automatycznym procesom odpowiadającym za jego higienę zyskujemy całkowicie bezobsługowy sposób mycia, ale również i odkamieniania sprzętu bez konieczności montaży zbędnych filtrów i zmiękczaczy do wody.
 
Oprócz pozytywnych opinii klientów, SelfCookingCenter® XS zdobył również uznanie jury w konkursie na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii Targów HORECA 2016. Potwierdzeniem tego jest przyznanie Nagrody Głównej firmie RATIONAL za innowacyjny SelfCookingCenter® XS w kategorii Wyposażenie i urządzenia gastronomiczne.
 

Dariusz Radwański – Regionalny Manager Sprzedaży – przyznaje, że SelfCookingCenter® XS to największa moc na najmniejszej powierzchni. – Nie można porównać XS do jego poprzednika, gdyż takiego modelu jeszcze w firmie RATIONAL nie było. Urządzenie ma zaledwie pół metra kwadratowego i jest to całkowicie nowy segment w naszym portfolio, dostępny od 8 września 2016 roku. Dzisiaj głównym problemem w profesjonalnych kuchniach i nie tylko jest miejsce, którego często brakuje. A nowy SelfCookingCenter® XS może służyć w kuchniach jako urządzenie pomocnicze np. przy obsłudze klienta à la carte lub w małej gastronomii typu bistro. Również w sklepach i stacjach benzynowych, gdzie zazwyczaj nie ma miejsca na zainstalowanie pełnowymiarowego urządzenia. Ale przede wszystkim jest to jedyny w swoim rodzaju model na świecie o tak małych rozmiarach oferujący tak zawansowaną technologię jak nasz dobrze znany SelfCookingCenter®  – mówi Radwański.
 
 
Firma RATIONAL nieustannie poszerza swoją bogatą ofertę o nowe produkty i dzięki temu poprawia jakość oraz procesy przebiegające w dużych i profesjonalnych kuchniach. A ze względu na międzynarodowe doświadczenie gwarantuje stałą i wysoką jakość, co usprawnia pracę kucharzy na całym świecie.

Stawiając na markę RATIONAL mogą być Państwo pewni, że gotowanie z wykorzystaniem SelfCookingCenter® XS to praca bez kompromisów: 100% wydajności, 100% jakości potraw, 100% inteligencji. Ten nowoczesny system stanie się Państwa asystentem w kuchni gwarantując niezmiennie najwyższą jakość przyrządzanych dań.
 
Więcej informacji w Prezentacji Firmy RATIONAL oraz na stronie: www.rational-online.com

RATIONAL Sp. z o.o.
Bokserska 66
02-690 Warszawa
tel.: 22 864 93 26
fax: 22 864 93 28
e-mail:info@rational-online.com
www.rational-online.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska RATIONAL Robvita Pizzola Robot - Coupe Smoker GRILL KAMADO Gastromix Matlix ELMAK Naczynia Polska GROS HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System inEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Lemonia CTK Doram Piórex Fanex Sokołów Na Lunch Menos Uzdrowisko Wysowa S.A.
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000