Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Tacki do żywności ...
Sklep internetowy ...
Nowoczesne zarządz...
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Automatyczne dystr...
Wynajmij profesjon...
Tradycyjne, Domowe...
Poradnik Hamburger...
inEwi - innowacyjn...
Musztarda ze smażo...
W portfolio marki ...
Profesjonalna masz...
Komora chłodnicza ...
Fanex wprowadził d...
Tres Amigos –...
Brazylijska Tapiok...
Mięso ze strusia -...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Rational
Robot - Coupe
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Elmak
Hello Coffee
Iglotex
Belgium`s Best
Menos
Caffetea
Fanex
Sokołów
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Nowy CombiMaster Plus firmy RATIONAL


Od teraz CombiMaster Plus jest również dostępny w formacie XS, oczywiście o tak samo ogromnej mocy jak jego starsi bracia. Najmniejsze urządzenie z serii CombiMaster Plus o pojemności 0,2 m3 zmieści się w każdej, nawet najmniejszej kuchni profesjonalnej, gdzie będzie urzekać swoją nieskomplikowaną obsługą. Ale również w przypadku większych urządzeń firma RATIONAL potwierdza swoją reputację innowacyjnego producenta sprzętów kuchennych – od teraz funkcja automatycznego czyszczenia ułatwia codzienną pracę również w tej klasie urządzeń.

Oprócz kompaktowych wymiarów (głębokość 55,5 cm, szerokość 65,5 cm, wysokość 56,7 cm) CombiMaster Plus XS przekonuje przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi, nowoczesną konstrukcją i ergonomiczną obsługą. Firmie RATIONAL udało się przy tym poszerzyć serię CombiMaster Plus o urządzenie 6 x 2/3 bez kompromisów w kwestiach wydajności i inteligencji. Duże okno w drzwiach zostało wyposażone w energooszczędne potrójne przeszklenie umożliwiające bezproblemowe odchylanie i czyszczenie poszczególnych szyb. Listwy LED w drzwiach zapewniają dodatkowo doskonałą widoczność w komorze pieca. Maluch jest oczywiście wyposażony w funkcję automatycznego czyszczenia i przekonuje wyjątkową wytrzymałością oraz najwyższą jakością przyrządzanych potraw. - Tak jak nasz SelfCookingCenter XS, można je więc optymalnie wykorzystywać zarówno w strefach frontcooking, jak i jako urządzenie stacjonarne w restauracjach - Maciej Wroński, dyrektor zarządzający w firmie RATIONAL  Sp z o.o,  podkreśla zalety CombiMaster Plus XS.
 

Duże modele CombiMaster Plus od zawsze przekonują funkcjami gwarantującymi prostą obsługę i najwyższą jakość potraw, takimi jak np. opatentowana dynamiczna cyrkulacja powietrza pozwalająca na optymalne rozprowadzanie temperatury w komorze i zapewniająca wyjątkowe rezultaty. Dzięki ulepszonej geometrii komory zapewniającej doskonały przepływ powietrza można błyskawicznie przyrządzać różnego rodzaju przysmaki. Skórki i panierki są wypiekane szybko i niezawodnie, a pieczenie stają się wyśmienicie soczyste. Natomiast wydajny, sprawdzony generator świeżej pary RATIONAL zapewnia intensywne kolory i pyszny smak warzyw gotowanych na parze oraz gwarantuje zachowanie witamin i minerałów. A co wyjątkowe: również urządzenie XS, jako jedyne w swojej klasie, jest – mimo swoich kompaktowych wymiarów – wyposażone w generator świeżej pary. Kolejną cechą wspólną obu rozmiarów urządzeń jest dziecinnie prosta w obsłudze funkcja automatycznego czyszczenia. Wystarczy wybrać poziom czyszczenia, umieścić w urządzeniu wskazaną liczbę tabletek i gotowe. Niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki urządzenia stają się higienicznie czyste, co zapewnia ich długotrwałą optymalną pielęgnację. Na życzenie również w nocy. – Innowacyjne rozwiązania zarówno w modelach CombiMaster Plus, jak i SelfCookingCenter, zawsze uwzględniają potrzeby naszych klientów – tak Maciej Wróński komentuje prace rozwojowe w firmie RATIONAL.
 


Zainteresowane osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o wydajności nowych urządzeń i zobaczyć ich funkcjonowanie na żywo, firma RATIONAL oferuje bezpłatne i niezobowiązujące pokazy kulinarne. Szczegółowe informacje i możliwość rezerwacji można znaleźć na stronie www.rational-online.com.
 
Więcej informacji w Prezentacji Firmy RATIONAL oraz na stronie: www.rational-online.com

RATIONAL Sp. z o.o.
Bokserska 66
02-690 Warszawa
tel.: 22 864 93 26
fax: 22 864 93 28
e-mail:info@rational-online.com
www.rational-online.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.



 Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Pizzola Rational Robot - Coupe Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Uzdrowisko Wysowa S.A. Nektar Natura Zakłady Chemiczne EmiChem P.P. M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Krosno Espiga Iglotex
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000