Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Elmak
Baziółka
Hello Coffee
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Iglotex
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Nowoczesne zarządzanie i obsługa Gości w gastronomii


Szukasz usprawnień do swojej restauracji? Chcesz zwiększyć zyski swojego lokalu? Poszukujesz narzędzi, które usprawnią pracę? Podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie może pomóc!

Na rynku możemy znaleźć wiele rozwiązań informatycznych wspierających funkcjonowanie lokalu gastronomicznego. Każde z nich będzie spełniało najważniejsze funkcje: sprzedaż, współpracę z urządzeniami fiskalnymi, komunikację z zapleczem kuchennym czy zarządzanie magazynem. Nie każde jednak może być zintegrowane z dodatkowymi aplikacjami, które usprawnią codzienną pracę Twojego personelu i pozwolą Ci być na bieżąco.

Właściciel i manager z pełną kontrolą

Jak trudno jest zarządzać lokalem gastronomicznym wie każdy restaurator, dlatego korzystanie z  odpowiednich narzędzi jest kluczem do pełnej kontroli biznesu. Dzięki Gastro Szef i platformie mojeGastro możliwy jest nadzór nad kosztami prowadzenia działalności, weryfikacja food cost, a nawet zdalny podgląd danych na tablecie lub smartfonie. Co więcej, sprawnie można planować grafik swoich pracowników, prowadzić ich rozliczenia oraz kontrolować stany magazynowe restauracji.
 


Bar, kuchnia i obsługa gości

Przyjęcie zamówienia i rozliczenie gości jest jednym z najważniejszych procesów w gastronomii. Sprawna obsługa dzięki ekranom dotykowym, grafik sal, dogodna komunikacja z kuchnią i podgląd receptur to najważniejsze elementy wygodnego stanowiska POS.
System Gastro POS i jego mobilna wersja – miniPOS - optymalizują proces sprzedaży. Na kuchni zawsze dużo się dzieje, więc kontrola kolejności zamówień i ich szybkie wydawanie jest niezwykle ważne. Dzięki połączeniu z kuchnią przez KDS żadne zamówione danie nie będzie długo czekać na odbiór.

Sprawna dostawa

Zamówienia na wynos są ważnym elementem przychodów w dobrze prosperującej restauracji. Aplikacja Delivero na urządzenia mobilne niezwykle ułatwia pracę kierowcom. Dzięki podglądowi online pozycji kierowców w czasie rzeczywistym, menadżer restauracji może śledzić ich efektywność, poznać realny czas dostaw do klientów oraz natychmiastowo zareagować na pojawiające się problemy.
 


Jak widać jest wiele rozwiązań dedykowanych do gastronomii, które tylko czekają na implementacje i efektywne zastosowanie w Twoim lokalu. Zobacz więcej na www.gastro.pl lub skontaktuj się z nami!
 

LSI Software S.A.
ul. Przybyszewskiego 176/178
93-120 Łódź
tel.: +48 42 680 80 00
fax: +48 42 680 80 99
e-mail: info@lsisoftware.pl
www.lsisoftware.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Rational Robvita Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000