Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Niezawodny serwis ...
Nowa linia marek w...
Nowoczesny system ...
Firelight Glass -...
Grill do steków BE...
Najnowsza platform...
Sztućce z wieczyst...
Profesjonalne pros...
Miksuj zmrożoną ży...
Nowoczesna platfor...
Rewolucyjna linia ...
Kocioł warzelny i ...
Jesienny niezbędni...
Profesjonalne kost...
Najszybsza kawa na...
Najlepsze burgery ...
Rewolucyjna szatko...
Zawsze o jeden pom...
Odzież i tekstylia...
Grille wędzarnie d...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
RATIONAL
Robot - Coupe
Smoker
Firelight Glass
Hello Coffee
Caffetea
Komat
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Hello Coffee
Secpol
Iglotex
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Menos
Caffetea
Sokołów
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Najszybsza kawa na świecie Jacobs-Douwe Egberts Cafitesse


Espresso, latte czy może cappuccino? Niezależnie od rodzaju kawy, grono jej miłośników wciąż się powiększa. Doskonale wiedzą o tym właściciele kawiarni czy też restauracji. Tu decydującym elementem o powodzeniu całego biznesu będzie odpowiednio dobrany ekspres do kawy oraz dobrej jakości kawa. Mając na uwadze wszystkie czynniki wpływające na końcowy efekt zamknięty w kropli aromatycznej kawy, firma Hello Coffee stworzyła profesjonalne ekspres do kawy oraz szeroki wybór różnych mieszanek kaw.
 
Hello Coffee jako oficjalny i wyłączny operator systemów CAFITESSE Jacobs Douwe Egberts w Polsce, oferuje klientom gastronomicznym i instytucjonalnym produkty kawowe oraz wysokiej jakości ekspresy do kawy. Zespół tej firmy zapewnia najwyższą jakość obsługi technicznej i handlowej. System CAFITESSE jest stosowany na całym świecie już od 55 lat w największych sieciach hotelarskich takich jak Marriot, Hilton, Radisson i jest gwarancją niezmiennej jakości serwowanych produktów. Dzięki łatwości w obsłudze tych ekspresy do kawy oraz bardzo wysokiej wydajności serwowania, Hello Coffee zaspakaja wszystkie potrzeby serwisu podczas śniadań w hotelach, czy przerw kawowych w trakcie konferencji. Od 2017 r. po raz pierwszy marka Jacobs ma swoje rozwiązania dedykowane dla gastronomii pod marką CAFITESSE – Jacobs.
 
 
System kawowy CAFITESSE to więcej niż świetna kawa. Poza doskonałą i niezmienną jakością oraz wyjątkowym smakiem, CAFITESSE pozwala na przyrządzanie kawy niezwykle szybko, co ma znaczenie przy organizacji różnych konferencji czy szkoleń w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych. Ekspresy do kawy CAFITESSE nie wymagają skomplikowanego czyszczenia (brak odpadów po parzeniu kawy, brak efektu zbrylania się produktów instant), czy kalibracji grubości mielenia i dozowania produktu (brak młynka do mielenia kawy). Co ważne, przed zakupem ekspresów do kawy marki CAFITESSE, mają Państwo możliwość przetestowania ich u siebie, podczas niezobowiązujących montaży próbnych.
 
 
Ekspresy do kawy CAFITESSE to znacznie więcej aniżeli dobra kawa. Łatwa, intuicyjna obsługa ekspresu połączona z brakiem odpadów po parzeniu kawy czyni CAFITESSE bardzo przyjaznym w użytkowaniu. Państwa goście mają większy wachlarz możliwości wyboru kaw, które są opisane w bardzo czytelny sposób na ekspresie. Elektroniczny wyświetlacz komunikuje wszystkie wykonywane w danym momencie operacje. Ekspresy do kawy CAFITESSE to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na najszybszy serwis kawowy na świecie. Już nie trzeba się martwić w sytuacji, kiedy zabrakło kawy w ekspresie. Jej uzupełnienie jest bardzo proste i szybkie. Dozowanie produktu odbywa się za pomocą tylko jednej ręki i jest zintegrowane z opakowaniem, dlatego też zbędne są instrukcje. Ponadto, opakowanie bag in box pozwala na zachowanie 100% higieny mleka i kawy, bez żadnych wycieków i wysypywania się produktów.
 
Co więcej, wybierając ekspres do kawy CAFITESSE nie tracą Państwo swoich klientów, nawet wtedy, kiedy urządzenie wymaga naprawy. Przede wszystkim firma Hello Coffee zapewnia najlepszej jakości serwis oraz bardzo krótki czas ewentualnej eliminaji usterki. Ekspres do kawy sam pokazuje problem techniczny, a części do wymiany są łatwo dostępne.
 
 
Szeroki wybór mieszanek kaw oferowanych w systemie CAFITESSE zaspokoi najbardziej wyszukane preferencje smakowe i potrzeby profesjonalistów. CAFITESSE to ponad 260 lat wiedzy o kawie i doświadczenia w doborze ziaren, blendowaniu oraz paleniu kawy. Bogate portfolio CAFITESSE Jacobs Douwe Egberts zapewnia 100% naturalnej kawy oraz satysfakcji. Ciemno palona kawa ziarnista Douwe Egberts Espresso składa się głównie z ziaren Arabica pochodzących z Południowej i Centralnej Ameryki, zmieszanych z niewielką ilością wysokiej jakości Robusty. Długi czas palenia, a także kompozycja mieszanki nadają tej kawie mocnego, wyrazistego smaku. Dzięki opakowaniu bag in box nie ma mowy o żadnych stratach w zapachu i jakości kawy, która zawsze pozostaje tak samo świeża.
 
 
Wszystkie mieszanki CAFITESSE posiadają certyfikat UTZ, który jest niezależnym znakiem handlowym kawy uprawianej przez rolnictwo zrównoważone. UTZ koncentruje się na ciągłej edukacji i profesjonalizacji plantacji kawy, a także ich organizacji, co skutkuje poprawą stabilnej jakości produktów i wielkości plonów, tym samym przyczyniając się do poprawy efektywności upraw. Dzięki programowi UTZ, rolnicy uczeni są nowoczesnych metod uprawy, tworzą coraz lepsze warunki pracy zgodnej z odpowiedzialnością społeczną i ochroną środowiska naturalnego. W ten sposób UTZ ma ogromny wpływ na całą branżę i przyszłość plantacji kawy.
 
 
Hello Coffee Sp. z o. o. jest w Polsce wyłącznym dostawcą gorących i zimnych napojów dla gastronomii serwowanych z systemów CAFITESSE Jacobs Douwe Egberts. Firma ta oferuje Państwu rozwiązania, które są praktyczne zarówno pod względem ekonomicznym jak również operacyjnym, np. w zakresie czasu serwisu i łatwości obsługi. Dzięki temu ekspresy do kawy CAFITESSE znajdują szerokie zastosowanie w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, szkoleniowo-konferencyjnych oraz w firmach cateringowych. Doświadczony zespół Hello Coffee służy fachowym doradztwem w doborze samego wyposażenia w ekspresy do kawy oraz zapewnia Państwu regularny serwis techniczny. Nie ma znaczenia jak wielu gości muszą Państwo obsłużyć kawą i jakie są ich preferencje smakowe, a także jakim miejscem dysponują Państwo pod ekspresy. CAFITESSE zawsze znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla Twoich gości!
 
Zapraszamy Państwa do wspólnego odkrywania nowej jakości serwisu napojów gorących, bez odpadów, długiego czasu serwisu technicznego oraz przygotowywania ekspresu do pracy.
 
Więcej informacji na www.hello-coffee.pl
Hello Coffee Sp. z o.o.
ul. Sierakowska 19
05-092, Łomianki
tel.: 22 243 40 99
kom.: 607 11 22 06
e-mail: kontakt@hello-coffee.pl   

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Pizzola Robot - Coupe RATIONAL Robvita Smoker Matlix Metro-Catering-System Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Secpol LMS Online Sp. z o.o. Watersystem Reinex Barry Callebaut Caffetea M&M Gastro Tableart Tomasz Miszczak Komat M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Manitowoc Foodservice Uzdrowisko Wysowa S.A. Espiga POSbistro Gastromedia Makro Cash & Carry
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000