Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Stwórz unikalne sm...
Grille i Wędzarnie...
Perfekcyjna czysto...
Wyjątkowy smak i c...
Znakowanie żywnośc...
Tarta śliwkowa z C...
Nowe soki i lemoni...
Niezawodne urządze...
Mrożone ciasto do ...
Oasis Pro Glass fi...
Innowacyjne ekspre...
BURGERY WOŁOWE od ...
Poradnik Hamburger...
Tacki do żywności ...
Sklep internetowy ...
Nowoczesne zarządz...
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
Elmak
Hello Coffee
Secpol
Belgium`s Best
Iglotex
Menos
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Najnowsza platforma cyfrowa dla kuchni profesjonalnych ConnectedCooking od firmy RATIONAL


Targi HORECA w Krakowie to wyjątkowe miejsce spotkań i wymiany doświadczeń w branży gastronomicznej, podczas których można zobaczyć wiele interesujących nowości. Jak co roku, wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy RATIONAL, która zdobyła nagrodę za ConnectedCooking - najnowszą platformę cyfrową dla kuchni profesjonalnych.

Grupa RATIONAL jest światowym liderem technologiczno-rynkowym w zakresie termicznego przyrządzania potraw w kuchniach profesjonalnych. Wspólnie z ConnectedCooking tworzy jeden z największych internetowych portali dla kuchni profesjonalnych, gwarantujący jeszcze większą wygodę, bezpieczeństwo i mnóstwo inspiracji.
 

ConnectedCooking posiada osobiste programy gotowania oraz tysiące przepisów z międzynarodowej bazy, które można przesyłać na urządzenia bezpośrednio z komputera czy smartfona i centralnie nimi zarządzać. Gwarantuje to pewność, że na wszystkich urządzeniach RATIONAL wykorzystywane są te same standardy.
 

Bezpieczeństwo to jedno z największych wyzwań w ramach nowoczesnej organizacji kuchni. Rosnące wymogi urzędów kontrolnych i surowe przepisy dotyczące higieny wymagają dużego nakładu pracy administracyjnej. Ważne jest też, aby w największym możliwym stopniu wykluczyć błędną obsługę. ConnectedCooking doskonale nas w tym wspiera i upraszcza wszystkie procesy. Rejestracji urządzeń w ConnectedCooking można w niezwykle prosty sposób dokonać za pośrednictwem smartfona lub komputera. Po automatycznym nawiązaniu połączenia od razu można rozpocząć korzystanie z funkcji.
 

Podczas 25. targów HORECA/GASTROFOOD 2017 w Krakowie wyłoniono laureatów Konkursu na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii. Nagrodę w kategorii Oprogramowanie dla hoteli i gastronomii otrzymała firma RATIONAL za najnowszą platformą cyfrową dla kuchni profesjonalnych ConnectedCooking.
 

Oprócz nagrodzonego produktu na stoisku marki RATIONAL można było zobaczyć jej najnowsze urządzenia z linii SelfCookingCenter® oraz CombiMasterPlus®. Przybyli goście mieli okazję uczestniczyć w prezentacji całego sprzętu podczas gotowania na żywo oraz uzyskać od firmowych przedstawicieli wskazówki i porady dotyczące wszystkich produktów RATIONAL.
 

Co więcej, ConnectedCooking staje się Państwa kolejnym asystenetem w kuchni, gdzie za pomocą zdalnego sterowania jest możliwość szybkiego odnalezienia wolnego i gotowego urządzenia na przygotowanie kolejnych dań. Firma RATIONAL już od ponad 40 lat dostarcza swoim klientom najlepsze rozwiązania do ich codziennej pracy w kuchni. Dzięki temu osiągnęła pozycję wiodącego światowego dostawcy technologii. Dlatego wybierając urządzenia RATIONAL otrzymują Państwo gwarancję wysokiej jakości jak i pakiet wielu dodatkowych usług jak osobisty instruktaż, obsługę serwisową, liczne szkolenia, ClubRATIONAL, czy ChefLine®.
 
 
Więcej informacji w Prezentacji Firmy RATIONAL oraz na stronie: www.rational-online.com

RATIONAL Sp. z o.o.
Bokserska 66
02-690 Warszawa
tel.: 22 864 93 26
fax: 22 864 93 28
e-mail:info@rational-online.com
www.rational-online.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Barson Watersystem Reinex Barry Callebaut
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000