Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Elmak
Baziółka
Hello Coffee
Iglotex
Menos
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Najnowsza platforma cyfrowa dla kuchni profesjonalnych ConnectedCooking od firmy RATIONAL


Targi HORECA w Krakowie to wyjątkowe miejsce spotkań i wymiany doświadczeń w branży gastronomicznej, podczas których można zobaczyć wiele interesujących nowości. Jak co roku, wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy RATIONAL, która zdobyła nagrodę za ConnectedCooking - najnowszą platformę cyfrową dla kuchni profesjonalnych.

Grupa RATIONAL jest światowym liderem technologiczno-rynkowym w zakresie termicznego przyrządzania potraw w kuchniach profesjonalnych. Wspólnie z ConnectedCooking tworzy jeden z największych internetowych portali dla kuchni profesjonalnych, gwarantujący jeszcze większą wygodę, bezpieczeństwo i mnóstwo inspiracji.
 

ConnectedCooking posiada osobiste programy gotowania oraz tysiące przepisów z międzynarodowej bazy, które można przesyłać na urządzenia bezpośrednio z komputera czy smartfona i centralnie nimi zarządzać. Gwarantuje to pewność, że na wszystkich urządzeniach RATIONAL wykorzystywane są te same standardy.
 

Bezpieczeństwo to jedno z największych wyzwań w ramach nowoczesnej organizacji kuchni. Rosnące wymogi urzędów kontrolnych i surowe przepisy dotyczące higieny wymagają dużego nakładu pracy administracyjnej. Ważne jest też, aby w największym możliwym stopniu wykluczyć błędną obsługę. ConnectedCooking doskonale nas w tym wspiera i upraszcza wszystkie procesy. Rejestracji urządzeń w ConnectedCooking można w niezwykle prosty sposób dokonać za pośrednictwem smartfona lub komputera. Po automatycznym nawiązaniu połączenia od razu można rozpocząć korzystanie z funkcji.
 

Podczas 25. targów HORECA/GASTROFOOD 2017 w Krakowie wyłoniono laureatów Konkursu na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii. Nagrodę w kategorii Oprogramowanie dla hoteli i gastronomii otrzymała firma RATIONAL za najnowszą platformą cyfrową dla kuchni profesjonalnych ConnectedCooking.
 

Oprócz nagrodzonego produktu na stoisku marki RATIONAL można było zobaczyć jej najnowsze urządzenia z linii SelfCookingCenter® oraz CombiMasterPlus®. Przybyli goście mieli okazję uczestniczyć w prezentacji całego sprzętu podczas gotowania na żywo oraz uzyskać od firmowych przedstawicieli wskazówki i porady dotyczące wszystkich produktów RATIONAL.
 

Co więcej, ConnectedCooking staje się Państwa kolejnym asystenetem w kuchni, gdzie za pomocą zdalnego sterowania jest możliwość szybkiego odnalezienia wolnego i gotowego urządzenia na przygotowanie kolejnych dań. Firma RATIONAL już od ponad 40 lat dostarcza swoim klientom najlepsze rozwiązania do ich codziennej pracy w kuchni. Dzięki temu osiągnęła pozycję wiodącego światowego dostawcy technologii. Dlatego wybierając urządzenia RATIONAL otrzymują Państwo gwarancję wysokiej jakości jak i pakiet wielu dodatkowych usług jak osobisty instruktaż, obsługę serwisową, liczne szkolenia, ClubRATIONAL, czy ChefLine®.
 
 
Więcej informacji w Prezentacji Firmy RATIONAL oraz na stronie: www.rational-online.com

RATIONAL Sp. z o.o.
Bokserska 66
02-690 Warszawa
tel.: 22 864 93 26
fax: 22 864 93 28
e-mail:info@rational-online.com
www.rational-online.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros Alumast HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga InEwi Firelight Glass
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000