Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Automatyczne dystr...
Wynajmij profesjon...
Tradycyjne, Domowe...
Poradnik Hamburger...
inEwi - innowacyjn...
Musztarda ze smażo...
W portfolio marki ...
Profesjonalna masz...
Komora chłodnicza ...
Fanex wprowadził d...
Tres Amigos –...
Brazylijska Tapiok...
Mięso ze strusia -...
Stylowe meble dla ...
Nowe funkcjonalnoś...
Szeroki wybór jada...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Robvita
Pizzola
Elmak
Hello Coffee
Sokołów
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
NOWOCZESNA FILTRACJA W OKAPACH NA MEDAL


Odpowiednio zaprojektowany układ wentylacyjny w pomieszczeniach charakteryzujących się dużymi zyskami ciepła i wilgoci, powinien zapewniać pracującym w nich osobom odpowiedni komfort cieplny, dobre samopoczucie oraz powietrze pozbawione zanieczyszczeń i zapachów.
 
Rozróżniamy trzy podstawowe rodzaje okapów: wyciągowe, nawiewowo-wyciągowe oraz kondensacyjne. Dobór okapu w największym stopniu zależy od rodzaju pomieszczenia i infrastruktury wentylacyjnej budynku. Powinniśmy pamiętać, że ogólna efektywność i funkcjonalność każdego z trzech wymienionych typów zależy również od rodzaju zastosowanych w nich filtrów, dlatego szukając odpowiedniej i nowoczesnej technologii, która zapewni wysoki poziom oczyszczenia powietrza warto zwrócić uwagę na firmę Dora Metal.
 
 
Technologie jakie rozwija ten producent, zapewniają wysoki poziom filtracji odprowadzanego powietrza co zostało docenione na niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciu Medal Europejski, który odbył się 8 czerwca 2016 w Teatrze Wielkim w Operze Narodowej w Warszawie. Zorganizowany został pod patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz  Business Centre Club. Medal Europejski przyznawany jest już od 16 lat, wśród nagrodzonych są najwięksi polscy producenci. Tegoroczną nagrodę firma Dora Metal otrzymała za NOWOCZESNE SYSTEMY FILTRACJI W OKAPACH. Również w tym roku okapy Dora Metal zostały wyróżnione na targach gastronomicznych EuroGastro w Warszawie.
 
 
Konstrukcja okapów tej firmy wyróżnia się zastosowaniem nowatorskich rozwiązań, które wydatnie wpływają na wydajność i ekonomikę ich pracy. Innowacyjna komora wentylacyjna wykonana w technologii Silent Hood zapewnia spadek poziomu hałasu o ok. 15 dB(A), co niewątpliwie wpływa na poprawę komfortu pracy. Rozwiązanie Capture Hood pozwala z kolei na zmniejszenie ilości wywiewanego powietrza o 25% względem tradycyjnych okapów wyciągowych. Perforowana ściana czołowa okapów wykonana w technologii Capture Air uzupełnia poziom świeżego powietrza w strefie pracy. Kluczowy element Pure Efficiency+TM stanowi nowoczesny system filtracji powietrza oparty na dwóch zasadniczych komponentach. Pierwszym z nich jest mechaniczny filtr inercyjny wykonany w technologii Micro Drop, umożliwiający odseparowanie zanieczyszczeń z efektywnością sięgającą 99%. Zasada jego pracy wykorzystuje siłę odśrodkową oraz siłę grawitacji w celu oddzielenia zanieczyszczeń w postaci cząsteczek tłuszczu. Odpowiednio zaprojektowane przegrody filtra, powodują zmniejszenie prędkości cząsteczek zanieczyszczenia, co w efekcie prowadzi do ich wytrącenia z głównego nurtu przepływu powietrza. Drugi stopień filtracji to specjalny filtr UV, wykonany w unikatowej technologii HoodLight UV. Zapewnia ona blisko 100-proc. skuteczność oczyszczania powietrza podczas filtracji oraz niwelowania intensywnych zapachów. Cały proces odbywa się bez jakiegokolwiek udziału środków chemicznych. Warto dodać, że oba rozwiązania spełniają wyśrubowane normy bezpieczeństwa i posiadają potwierdzające ten fakt certyfikaty.
 
 
Oferta firmy Dora Metal obejmuje całodobową opiekę serwisową oraz dostęp do pełnej bazy komponentów serwisowych w magazynie fabrycznym. Nie bez znaczenia jest w tym względzie fakt, że oferowany produkt został w 100% opracowany i wyprodukowany w Polsce.
 
W takiej sytuacji możemy liczyć na wsparcie techniczne ze strony głównego inżyniera wyrobu, który jest w stanie dostosować go do naszych indywidualnych potrzeb, jak również na bieżąco wprowadzać do niego zmiany. Bez wątpienia oferta firmy Dora Metal wyróżnia się pod tym względem na tle konkurencji.
 
Wiecej informacji na www.dora-metal.pl

Dora Metal Sp. z o.o.
ul. Chodzieska 27
64-700 Czarnków
tel.: 67 255 20 42
e-mail: handlowy@dora-metal.pl
www.grupadorametal.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Robvita Pizzola Rational Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Reinex Barry Callebaut Belfood Caffetea Tableart Tomasz Miszczak Komat CTK Doram
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000