Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Mrożone ciasto do ...
Oasis Pro Glass fi...
Innowacyjne ekspre...
BURGERY WOŁOWE od ...
Poradnik Hamburger...
Tacki do żywności ...
Sklep internetowy ...
Nowoczesne zarządz...
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Automatyczne dystr...
Wynajmij profesjon...
Tradycyjne, Domowe...
inEwi - innowacyjn...
Musztarda ze smażo...
W portfolio marki ...
Profesjonalna masz...
Komora chłodnicza ...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Rational
Robot - Coupe
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Elmak
Hello Coffee
Caffetea
Fanex
Sokołów
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Barry Callebaut
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Kocioł warzelny i patelnia gastronomiczna Kromet jako Twój niezawodny asystent kulinarny


Zgrana załoga prowadzona przez doświadczonego szefa kuchni, nie zawsze jest wystarczającym czynnikiem, aby zapewnić oczekiwany sukces w gastronomii. Nowoczesne kuchnie coraz bardziej przypominają laboratoria. Innowacyjne i niezawodne urządzenia są niezastąpioną pomocą dla pracowników na różnych etapach ich pracy.

Idealnym rozwiązaniem dla kuchni wydającej kilkaset posiłków dziennie będą kotły warzelne Kromet. Za ich pomocą są Państwo w stanie jednorazowo przygotować (gotować, podgrzać) sporą ilość płynnego produktu. Duży zawór spustowy umożliwia bardzo szybkie przelanie zupy do innego naczynia np. termosu, co usprawnia pracę w kuchni. Niezwykłą wygodę dadzą również specjalne zawory, które pozwalają na bezpośrednie napełnienie kotła zimną lub gorącą wodą. Dla bezpieczeństwa pracowników na kuchni urządzenie to zostało wyposażone w manometr i zawór bezpieczeństwa, aby ciśnienie w wewnątrz kotła było zawsze odpowiednie. W rezultacie w Państwa restauracji będzie można szybko podać większą liczbę dań oszczędzając nie tylko pieniądze, ale również sporą ilość czasu i energii.
 


Co więcej, podwójna warstwa komory grzewczej niweluje do zera możliwość przypalenia produktów, tzw. grzanie pośrednie. Stal nierdzewna, z której wykonane są kotły warzelne Kromet jest nie tylko odporna na korozje, ale także na działanie kwasów, co ułatwia czyszczenie i utrzymanie kotła w nieskazitelnym stanie. Dennice kotła wykonane są z polerowanej stali nierdzewnej 316L.
 


W szerokiej ofercie marki Kromet znajdą Państwo również patelnie elektryczne i gazowe. Umożliwiają one przygotowywanie wielu potraw w krótkim czasie, w nieporównywalnie prostszy sposób niż na tradycyjnych patelniach. Czas wydawania dań do klientów to ważny czynnik, który ma wpływ na ocenę lokali gastronomicznych. Dlatego warto jest zainwestować w urządzenia, które usprawnią pracę w kuchni.
 


Patelnie elektryczne i gazowe Kromet
są wyposażone w zawory pozwalające na szybkie napełnienie zimną lub gorącą wodą bezpośrednio do patelni. Przechył patelni do 45° znacznie ułatwia ściąganie z niej potraw i dodatkowo ułatwia czyszczenie trudniej dostępnych elementów. Dzięki dużej mocy można szybko przygotować potrawy, które wymagają bardzo dobrego wysmażenia. Wszystkie patelnie Kromet są wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która jest nie tylko odporna na korozje ale również na działanie kwasów.
 


Firma Kromet to 60-letnie doświadczenie w produkcji profesjonalnych maszyn i urządzeń gastronomicznych. Jej produkty zostały stworzone w oparciu o ciągłe badanie potrzeb rynku i wymogów klientów. Konstruktorzy marki Kromet dbają o to by projekt i funkcjonalność ich wyrobów pozwalały na przyjemną i sprawną pracę w zatłoczonej kuchni. Wybierając profesjonalne rozwiązania gastronomiczne Kromet mają Państwo pewność, że produkty te są najwyższej jakości, spełniają normy bezpieczeństwa i są niezbędną inwestycją, która bez wątpienia bardzo szybko się zwróci.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Kromet na stronie www.kromet.com.pl
Kromet Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 30 
Krosno Odrzańskie 66-600
tel.: 68 383 53 24
fax: 68 383 54 58
e-mail: handlowy@kromet.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Rational Robot - Coupe Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Na Lunch Makro Cash & Carry Nektar Natura Zakłady Chemiczne EmiChem P.P. M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Krosno Uzdrowisko Wysowa S.A.
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000