Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Tacki do żywności ...
Sklep internetowy ...
Nowoczesne zarządz...
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Automatyczne dystr...
Wynajmij profesjon...
Tradycyjne, Domowe...
Poradnik Hamburger...
inEwi - innowacyjn...
Musztarda ze smażo...
W portfolio marki ...
Profesjonalna masz...
Komora chłodnicza ...
Fanex wprowadził d...
Tres Amigos –...
Brazylijska Tapiok...
Mięso ze strusia -...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Elmak
Hello Coffee
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Belfood
Secpol
Iglotex
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Kocioł warzelny i patelnia gastronomiczna Kromet jako Twój niezawodny asystent kulinarny


Zgrana załoga prowadzona przez doświadczonego szefa kuchni, nie zawsze jest wystarczającym czynnikiem, aby zapewnić oczekiwany sukces w gastronomii. Nowoczesne kuchnie coraz bardziej przypominają laboratoria. Innowacyjne i niezawodne urządzenia są niezastąpioną pomocą dla pracowników na różnych etapach ich pracy.

Idealnym rozwiązaniem dla kuchni wydającej kilkaset posiłków dziennie będą kotły warzelne Kromet. Za ich pomocą są Państwo w stanie jednorazowo przygotować (gotować, podgrzać) sporą ilość płynnego produktu. Duży zawór spustowy umożliwia bardzo szybkie przelanie zupy do innego naczynia np. termosu, co usprawnia pracę w kuchni. Niezwykłą wygodę dadzą również specjalne zawory, które pozwalają na bezpośrednie napełnienie kotła zimną lub gorącą wodą. Dla bezpieczeństwa pracowników na kuchni urządzenie to zostało wyposażone w manometr i zawór bezpieczeństwa, aby ciśnienie w wewnątrz kotła było zawsze odpowiednie. W rezultacie w Państwa restauracji będzie można szybko podać większą liczbę dań oszczędzając nie tylko pieniądze, ale również sporą ilość czasu i energii.
 


Co więcej, podwójna warstwa komory grzewczej niweluje do zera możliwość przypalenia produktów, tzw. grzanie pośrednie. Stal nierdzewna, z której wykonane są kotły warzelne Kromet jest nie tylko odporna na korozje, ale także na działanie kwasów, co ułatwia czyszczenie i utrzymanie kotła w nieskazitelnym stanie. Dennice kotła wykonane są z polerowanej stali nierdzewnej 316L.
 


W szerokiej ofercie marki Kromet znajdą Państwo również patelnie elektryczne i gazowe. Umożliwiają one przygotowywanie wielu potraw w krótkim czasie, w nieporównywalnie prostszy sposób niż na tradycyjnych patelniach. Czas wydawania dań do klientów to ważny czynnik, który ma wpływ na ocenę lokali gastronomicznych. Dlatego warto jest zainwestować w urządzenia, które usprawnią pracę w kuchni.
 


Patelnie elektryczne i gazowe Kromet
są wyposażone w zawory pozwalające na szybkie napełnienie zimną lub gorącą wodą bezpośrednio do patelni. Przechył patelni do 45° znacznie ułatwia ściąganie z niej potraw i dodatkowo ułatwia czyszczenie trudniej dostępnych elementów. Dzięki dużej mocy można szybko przygotować potrawy, które wymagają bardzo dobrego wysmażenia. Wszystkie patelnie Kromet są wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która jest nie tylko odporna na korozje ale również na działanie kwasów.
 


Firma Kromet to 60-letnie doświadczenie w produkcji profesjonalnych maszyn i urządzeń gastronomicznych. Jej produkty zostały stworzone w oparciu o ciągłe badanie potrzeb rynku i wymogów klientów. Konstruktorzy marki Kromet dbają o to by projekt i funkcjonalność ich wyrobów pozwalały na przyjemną i sprawną pracę w zatłoczonej kuchni. Wybierając profesjonalne rozwiązania gastronomiczne Kromet mają Państwo pewność, że produkty te są najwyższej jakości, spełniają normy bezpieczeństwa i są niezbędną inwestycją, która bez wątpienia bardzo szybko się zwróci.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Kromet na stronie www.kromet.com.pl
Kromet Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 30 
Krosno Odrzańskie 66-600
tel.: 68 383 53 24
fax: 68 383 54 58
e-mail: handlowy@kromet.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Pizzola Rational Robot - Coupe Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee CTK Doram Piórex Lemonia Manitowoc Foodservice POSbistro Gastromedia Na Lunch
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000