Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
TECNOINOX
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Hello Coffee
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Innowacyjna zmywarka do szkła barmańskiego - NU® marki SPÜLBOY®


Podczas 24. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA/GASTROFOOD, które odbyły się w dniach 16-18 listopada 2016 roku w Krakowie, można było poznać najnowsze trendy w branży gastronomicznej. Wśród tegorocznych nowości znalazła się innowacyjna zmywarka ręczna do szkła barmańskiego - NU® marki SPÜLBOY®.

Grupa KEG TECHNIKA jako wyłączny przedstawiciel marki SPÜLBOY® na terenie Polski oferuje swoim klientom produkty, które ułatwiają codzienną pracę osobom prowadzącym restauracje, puby, kluby i wszystkie inne miejsca, gdzie priorytetem jest wysokiej jakości obsługa i dobry smak podawanych napojów. Dostarcza ekonomiczne i skuteczne zmywarki ręczne do szklanek i kufli, stale przyczyniając się do podnoszenia jakości serwowania piwa. Zmywarki SPÜLBOY® są bezprądowe, a do ich działania potrzebne jest wyłącznie źródło zimnej bieżącej wody oraz odpływ.
 
 
Podczas trzech dni krakowskich targów HORECA® na stoisku firmy SPÜLBOY® można było zapoznać się z bogatą ofertą najnowszych rozwiązań w branży profesjonalnego zmywania szkła barmańskiego. Największym zainteresowaniem cieszyła się nowej generacji zmywarka ręczna NU®. Ułatwia ona pracę w lokalu przy zachowaniu najwyższej jakości higieny i standardów unijnych. Doświadczonemu barmanowi pełny cykl (spłukanie resztek, mycie, płukanie po myciu, odstawienie na ociekacz) zajmuje tylko 6 sekund.  Budowa zmywarki NU® umożliwia mycie każdej wielkości szklanek i kufli, nawet tych litrowych. Kompaktowy rozmiar pozwala na szerokie zastosowanie sprzętu, a prosty montaż zmywarki w blacie ułatwia jej instalację, szczególnie w miejscach z jednym zlewozmywakiem.
 
 
Dwukomorowa zmywarka NU® przystosowana jest do pracy w zlewie, na ociekaczu, na drewnianym blacie lub w trybie przenośnym. Jednak najważniejsza jest możliwość jej zabudowy poprzez wpuszczenie w blat. Pozwala na to specjalna, monolityczna konstrukcja zmywarki oraz dołączony do niej szablon, który ułatwia dokładne wycięcie w blacie właściwego otworu. Dlatego też wyposażając swój lokal w zmywarkę NU® nie ma konieczności zakupu i montażu bardzo kosztownego zlewu oraz dodatkowo szukania na niego miejsca!

Zmywarka NU® służy do mycia zarówno szklanek i pokali, jak też kufli z uchem o pojemności nawet 1,0 litra - żadna inna zmywarka nie mieści takich kufli! Dużą zaletą NU® jest również funkcja zraszania szkła umożliwiająca właściwe przygotowanie kufla do nalania piwa, dzięki czemu nie musimy już kupować i instalować specjalnie do tego celu przeznaczonego zraszacza.
 

NU® łączy wszystkie dobrze znane zalety SPÜLBOY® oraz inspirujący, higieniczny design. Jednoczęściowa konstrukcja, dwie komory myjące, a co ważne,  zmywarka ręczna NU® spełnia wszystkie wymagania stawiane przez nowoczesną i higieniczną gastronomię. Zamknięta i solidna konstrukcja jest unikatowa i ustanawia nowe międzynarodowe standardy w branży profesjonalnego zmywania szkła barmańskiego. W SPÜLBOY® NU® wyeliminowano jak najwięcej części mogących ulec uszkodzeniu i w konsekwencji wymianie.  Dodatkowo w komplecie jest wąż przyłączeniowy wody bieżącej i wąż odprowadzający ścieki.
 
 
W celu uzyskania wymaganej higieny i skuteczności, producent zmywarki ręcznej NU® do szkła barmańskiego zaleca stosowanie:

1. Tabletek NU® do mycia i nabłyszczania szkła barmańskiego
2. Proszku NU® do mycia zmywarki ręcznej NU®.


Parametry techniczne:
  • Szerokość – 39,50 cm
  • Głębokość – 26,50 cm
  • Wysokość – 32,50 cm
  • Waga – 4,25 kg.
 
Marka SPÜLBOY®  posiada ponad 40-letnie doświadczenie na rynku piwowarskim. Zachowaj dobry smak to jej motto przewodnie, którym kieruje się przy tworzeniu coraz to nowszych rozwiązań w branży profesjonalnego zmywania szkła barmańskiego. SPÜLBOY® jest nieodłączną częścią łańcucha jakości serwowanego piwa i stale doceniany przez browary i restauratorów na całym świecie.
 
 
Zmywarka ręczna NU® to innowacyjność, najwyższa jakość i 100% wydajności. Wprowadzenie jej do swojego lokalu ułatwi i przyspieszy pracę, a Państwa goście będą zadowoleni, ponieważ tylko higieniczne i krystalicznie czyste szkło gwarantuje wyjątkowy smak i aromat piwa.
 
Więcej informacji na stronie www.spulboy.pl

 
Grupa KEG TECHNIKA - Błażej Beck
ul. Katowicka 51
43-200 Pszczyna
e-mail: info@spulboy.pl
www.spulboy.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Heinz Polska Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros Frogut Alumast HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000