Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Profesjonalny sprz...
Wynajmij profesjon...
Tradycyjne, Domowe...
Poradnik Hamburger...
inEwi - innowacyjn...
Musztarda ze smażo...
W portfolio marki ...
Profesjonalna masz...
Komora chłodnicza ...
Fanex wprowadził d...
Tres Amigos –...
Brazylijska Tapiok...
Mięso ze strusia -...
Stylowe meble dla ...
Nowe funkcjonalnoś...
Szeroki wybór jada...
Automatyczne dystr...
Rewolucyjna kotlec...
Wysokiej jakości n...
Niezawodny serwis ...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
GRILL KAMADO
Gastromix
Naczynia Polska
GROS
Artykuły spożywcze
Robvita
Pizzola
ELMAK
Hello Coffee
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Belfood
Secpol
Iglotex
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Innowacyjna zmywarka do szkła barmańskiego - NU® marki SPÜLBOY®


Podczas 24. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA/GASTROFOOD, które odbyły się w dniach 16-18 listopada 2016 roku w Krakowie, można było poznać najnowsze trendy w branży gastronomicznej. Wśród tegorocznych nowości znalazła się innowacyjna zmywarka ręczna do szkła barmańskiego - NU® marki SPÜLBOY®.

Grupa KEG TECHNIKA jako wyłączny przedstawiciel marki SPÜLBOY® na terenie Polski oferuje swoim klientom produkty, które ułatwiają codzienną pracę osobom prowadzącym restauracje, puby, kluby i wszystkie inne miejsca, gdzie priorytetem jest wysokiej jakości obsługa i dobry smak podawanych napojów. Dostarcza ekonomiczne i skuteczne zmywarki ręczne do szklanek i kufli, stale przyczyniając się do podnoszenia jakości serwowania piwa. Zmywarki SPÜLBOY® są bezprądowe, a do ich działania potrzebne jest wyłącznie źródło zimnej bieżącej wody oraz odpływ.
 
 
Podczas trzech dni krakowskich targów HORECA® na stoisku firmy SPÜLBOY® można było zapoznać się z bogatą ofertą najnowszych rozwiązań w branży profesjonalnego zmywania szkła barmańskiego. Największym zainteresowaniem cieszyła się nowej generacji zmywarka ręczna NU®. Ułatwia ona pracę w lokalu przy zachowaniu najwyższej jakości higieny i standardów unijnych. Doświadczonemu barmanowi pełny cykl (spłukanie resztek, mycie, płukanie po myciu, odstawienie na ociekacz) zajmuje tylko 6 sekund.  Budowa zmywarki NU® umożliwia mycie każdej wielkości szklanek i kufli, nawet tych litrowych. Kompaktowy rozmiar pozwala na szerokie zastosowanie sprzętu, a prosty montaż zmywarki w blacie ułatwia jej instalację, szczególnie w miejscach z jednym zlewozmywakiem.
 
 
Dwukomorowa zmywarka NU® przystosowana jest do pracy w zlewie, na ociekaczu, na drewnianym blacie lub w trybie przenośnym. Jednak najważniejsza jest możliwość jej zabudowy poprzez wpuszczenie w blat. Pozwala na to specjalna, monolityczna konstrukcja zmywarki oraz dołączony do niej szablon, który ułatwia dokładne wycięcie w blacie właściwego otworu. Dlatego też wyposażając swój lokal w zmywarkę NU® nie ma konieczności zakupu i montażu bardzo kosztownego zlewu oraz dodatkowo szukania na niego miejsca!

Zmywarka NU® służy do mycia zarówno szklanek i pokali, jak też kufli z uchem o pojemności nawet 1,0 litra - żadna inna zmywarka nie mieści takich kufli! Dużą zaletą NU® jest również funkcja zraszania szkła umożliwiająca właściwe przygotowanie kufla do nalania piwa, dzięki czemu nie musimy już kupować i instalować specjalnie do tego celu przeznaczonego zraszacza.
 

NU® łączy wszystkie dobrze znane zalety SPÜLBOY® oraz inspirujący, higieniczny design. Jednoczęściowa konstrukcja, dwie komory myjące, a co ważne,  zmywarka ręczna NU® spełnia wszystkie wymagania stawiane przez nowoczesną i higieniczną gastronomię. Zamknięta i solidna konstrukcja jest unikatowa i ustanawia nowe międzynarodowe standardy w branży profesjonalnego zmywania szkła barmańskiego. W SPÜLBOY® NU® wyeliminowano jak najwięcej części mogących ulec uszkodzeniu i w konsekwencji wymianie.  Dodatkowo w komplecie jest wąż przyłączeniowy wody bieżącej i wąż odprowadzający ścieki.
 
 
W celu uzyskania wymaganej higieny i skuteczności, producent zmywarki ręcznej NU® do szkła barmańskiego zaleca stosowanie:

1. Tabletek NU® do mycia i nabłyszczania szkła barmańskiego
2. Proszku NU® do mycia zmywarki ręcznej NU®.


Parametry techniczne:
  • Szerokość – 39,50 cm
  • Głębokość – 26,50 cm
  • Wysokość – 32,50 cm
  • Waga – 4,25 kg.
 
Marka SPÜLBOY®  posiada ponad 40-letnie doświadczenie na rynku piwowarskim. Zachowaj dobry smak to jej motto przewodnie, którym kieruje się przy tworzeniu coraz to nowszych rozwiązań w branży profesjonalnego zmywania szkła barmańskiego. SPÜLBOY® jest nieodłączną częścią łańcucha jakości serwowanego piwa i stale doceniany przez browary i restauratorów na całym świecie.
 
 
Zmywarka ręczna NU® to innowacyjność, najwyższa jakość i 100% wydajności. Wprowadzenie jej do swojego lokalu ułatwi i przyspieszy pracę, a Państwa goście będą zadowoleni, ponieważ tylko higieniczne i krystalicznie czyste szkło gwarantuje wyjątkowy smak i aromat piwa.
 
Więcej informacji na stronie www.spulboy.pl

 
Grupa KEG TECHNIKA - Błażej Beck
ul. Katowicka 51
43-200 Pszczyna
e-mail: info@spulboy.pl
www.spulboy.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska RATIONAL Robvita Pizzola Robot - Coupe Smoker GRILL KAMADO Gastromix Matlix ELMAK Naczynia Polska GROS HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System inEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Lemonia CTK Doram Piórex Fanex Sokołów Na Lunch Menos Uzdrowisko Wysowa S.A.
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000