Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Dyson Airblade- jedyna suszarka do rąk, która ściąga wodę z dłoni


Dyson Airblade to suszarka do rąk, która w zaledwie 10 sekund dosłownie ściąga wodę z dłoni, pozostawiając je zupełnie suchymi. Filtr HEPA zainstalowany wewnątrz suszarki przefiltrowuje powietrze, zanim zostanie ono skierowane na ręce. Jest to zatem bardzo higieniczne rozwiązanie. Ponadto Dyson Airblade zużywa aż 80% mniej energii niż zwykłe suszarki do rąk ogrzewające powietrze. Prawie każdy element urządzenia można przeznaczyć do recyklingu.
 
Zamiast wykorzystywać nieznośnie wolny efekt parowania, suszarka do rąk Dyson Airblade tworzy strumień powietrza o wysokiej prędkości, który dosłownie ściąga wodę z dłoni. Jest to bardzo szybki i niezwykle higieniczny proces mówi James Dyson, założyciel firmy Dyson Ltd.

Prędkość:

Cyfrowy silnik Dyson (Dyson Digital Motor) zastosowany w suszarce do rąk Dyson Airblade wytwarza strumień powietrza przepływający z prędkością ponad 640 km/h. To nieogrzewane powietrze przepływa przez szczelinę wielkości 0,3 milimetra, czyli nie grubszą niż rzęsa. Wysoka prędkość powietrza dosłownie ściąga wodę z dłoni niczym niewidzialna wycieraczka.

Higiena:

W suszarce Dyson Airblade powietrze łazienkowe przepływa przez filtr HEPA, który usuwa 99,9% bakterii z używanego do suszenia dłoni powietrza. Suszarka Dyson Airblade została poddana bardzo szczegółowym biologicznym i naukowym testom przeprowadzonym przez mikrobiologów firmy Dyson.

Energia i koszty użytkowania

Suszarka do rąk Dyson Airblade jest zasilana przez bardzo trwały i rewolucyjny cyfrowy silnik Dyson Digital Motor. Dzięki niemu urządzenie zużywa do 80% mniej energii niż suszarki ogrzewające powietrze. Oferuje również znaczącą oszczędność kosztów eksploatacji w porównaniu ze zwykłymi suszarkami czy papierowymi ręcznikami.

Urządzenie Dyson Airblade zostało zainstalowane między innymi wielu miejscach publicznych takich, jak Stadion Narodowy i lotnisko Okęcie w Warszawie, ale również w restauracjach, hotelach, popularnych centrach handlowych, klubach fitness, na stacjach benzynowych w całym kraju. Opinie firm, które zakupiły urządzenie Dyson Airblade są pozytywne i bardzo entuzjastyczne. Suszarka do rąk Dyson Airblade dostępna jest w ponad 40 krajach, a gwarancja na części obejmuje 5 lat lub do 350 000 użyć.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast Belfood HAGEA
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000